Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
خبرهای ورزشی

«دو ایرانی در صدر رنکینگ بهترین کشتی‌گیران آزادکار دنیا»

2014 June 04

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

دو ایرانی در صدر رنکینگ بهترین کشتی‌گیران آزادکار دنیا

در جدیدترین رده‌بندی کشتی‌گیران رشته آزاد جهان، دو ایرانی در صدر وزن‌های خود قرار دارند.

فدراسیون جهانی کشتی جدیدترین رده‌بندی آزادکاران دنیا را اعلام کرد که در صدر اوزان ٧٠ و ٩٧ کیلوگرم دو کشتی‌گیر ایرانی حضور دارند. در وزن ۵٧ کیلو «حسن رحیمی» در رده هفتم و «مهراب رضازاده» در رده بیستم قرار دارند. در ۶١ کیلوگرم «مسعود اسماعیل‌پور» و «بهنام احسان‌پور» به ترتیب در رده‌های چهارم و دهم ایستاده‌اند.

yazdani

«سید‌احمد محمدی» هم در وزن ۶۴ کیلوگرم در رده ششم است. در وزن ٧٠ کیلوگرم «مصطفا حسین‌خانی» و «پیمان یار‌احمدی» در رده‌های اول و چهارم ایستاده‌اند. در ٧۴ کیلو «رضا افضلی» سوم است. «میثم مصطفی‌جوکار» و «احسان لشگری» هم در وزن ٨۶ کیلوگرم به ترتیب سوم و دهم هستند. در ٩٧ کیلوگرم «رضا یزدانی» هم‌چنان صدرنشین است و در ١٢٠ کیلو هم «کمیل قاسمی» رتبه دوم را در اختیار دارد.

کلیات بودجه باشگاه پرسپولیس تصویب شد

سخنگوی هیات‌مدیره پرسپولیس گفت: مهمترین مساله در نشست اخیر هیات‌مدیره، موضوع بودجه بود که در جریان کلیات بودجه باشگاه و برنامه‌های آماده‌سازی تیم تصویب شد.

«حمید استیلی» در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: جلسه هیات‌مدیره طبق برنامه، روزهای دوشنبه هر هفته برگزار می‌شود. جلسه این هفته نیز بر همین اساس و البته با توجه به طوفانی که تهران را فرا گرفت با کمی تاخیر از ساعت ١٨:۴۵ آغاز شد و به مدت دو ساعت به طول انجامید که در جریان آن مسایل مهمی چون بحث بودجه مطرح شد.

perspolis

وی ادامه داد: مهم‌ترین مساله مطرح شده که بخش اعظم زمان جلسه را به خود اختصاص داد، موضوع بودجه بود که در نهایت کلیات بودجه به تصویب رسید. ما با اسپانسر، یک رقمی را توافق کرده‌ایم که باید آن‌را برای کل فعالیت‌های باشگاه اختصاص می‌دادیم و این تقسیم بودجه به نحوی که همه فعالیت‌ها را به خوبی پوشش بدهد ریزه‌کاری‌های زیادی داشت تا از تیم اصلی گرفته تا تیم‌های پایه، کارکنان، بانوان و سایر امور باشگاه فعالیت‌های خود را به درستی انجام بدهند.

سخنگوی هیات‌مدیره پرسپولیس با اشاره به سقف بودجه‌ای که از سوی سازمان لیگ اعلام شده، اضافه کرد: با توجه به بودجه کلی که در اختیار داشتیم، سعی کردیم در همان محدوده بودجه تعیین شده از سوی سازمان لیگ برای تیم بزرگ‌سالان برنامه‌ریزی کنیم و اعضا بر حمایت خود از مجموعه برای این‌که یک تیم خوب و قوی را هر چه سریع‌تر تشکیل بدهیم، تاکید کردند.

شرط عجیب‌و‌غریب کفاشیان برای تمدید قرارداد کی‌روش

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید به دنبال تامین بودجه برای تمدید قرارداد کی‌روش است.

kafashian-kirosh

در جریان بدرقه ملی پوشان در فرودگاه امام خمینیوقتی خبرنگاران از کفاشیان درباه تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش سوال کردند او جواب جالبی داد: آره ما با کی‌روش حرف زدیم و من به او گفتم که با بررسی کردن شرایط، گزینه‌ای بهتر از شما برای ایران نیست، اما این‌طور نمی‌شود که من شش ماه از سال را همیشه به شما بدهکار باشم.

آقای «کفاشیان» ادامه داد: ما به دنبال تامین بودجه هستیم و اگر دولت این پول را بدهد قرارداد شما را تمدید می‌کنیم.

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,