شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
31 August 2016
در محور سمنان به دامغان

«دو کشته و سی‌ زخمی تاکنون در سانحه برخورد دو قطار در ایران»

۱۳۹۳ خرداد ۱۶

خبر / رادیو کوچه

 

قطار مسافربری شماره ٣٣۴ تهران به مشهد با ۴۴٧ مسافر، در ساعت ٢٢ و ١٠ دقیقه پنج‌شنبه شب، با یک قطار باری متوقف در ایستگاه امروان دامغان در استان سمنان برخورد کرد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران گفت: بر اثر سانحه برخورد قطار مسافربری تهران به مشهد با یک قطار باری متوقف شده در محور سمنان به دامغان، تاکنون دو نفر کشته و سی تن دیگر مجروح شده‌اند.

به گزارش ایرنا خبرگزاری رسمی ایران، «ناصر چرخ ساز» بامداد روز جمعه شانزدهم خرداد ماه در این زمینه گفته است: گروه‌های تخصصی امدادرسان اعزامی هلال احمر به محل سانحه تاکنون از میان واگن های آسیب دیده ٣٠ زخمی و ٢ کشته را بیرون آورده‌اند.

7

بنابه گزارش این خبرگزاری، وی ادامه داده است: گروه‌های امدادرسان با استفاده از دستگاه‌های نجات «ست های هیدرولیک و پنوماتیک» و استفاده از تکنیک‌های نجات در حوادث ریلی، در حال بیرون آوردن مصدومان این سانحه از کوپه های چند واگن آسیب دیده هستند.

وی افزود: در حال حاضر عملیات امدادرسانی در واگن های دچار سانحه شده و سایر واگن ها برای خارج کردن مسافران ادامه دارد.

بنابه همین گزارش، احمد طاهری مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان نیز آمار اولیه مجروحان این سانحه را ۵٠ تا ۶٠ نفر اعلام کرده است.

ایرنا همچنین گزارش داده است، رییس اورژانس ١١۵ شاهرود نیز، لکوموتیوران قطار مسافربری را یکی از کشته شدگان این سانحه اعلام کرده و افزوده است: مصدومان این حادثه به بیمارستان دامغان منتقل شدند.

وی گفت: به دلیل آنکه جداساختن واگن های قطار مسافربری دچار سانحه به طور کامل انجام نشده است، آمار دقیقی از تلفات این حادثه در دست نیست.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. محمد
    1

    متاسفم که اسم سایت خبری رو خودتون گذاشتین نه عکس برای این حادثه است نه این داستانی که بافتین ، چه قد یه نفر میتونه حروم زاده باشه آخه