Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
خبرهای ورزشی

«رضا یزدانی با ابراز تاسف خود را طرف‌دار آرژانتین معرفی کرد»

2014 June 07

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رضا یزدانی با ابراز تاسف خود را طرف‌دار آرژانتین معرفی کرد

«رضا یزدانی» در سبک (راک‌–‌بلوز) یکی از بهترین‌های موسیقی ایران است که طرف‌داران بسیاری را دارد.

او علاقه بی‌اندازه‌ای به فوتبال دارد و همیشه در پست دروازه‌بان بازی می‌کند. یزدانی در خصوص رقابت‌های جام‌جهانی گفت: متاسفانه من طرف‌دار آرژانتین هستم!

وی در جواب این سوال که یک کاریکاتور از شما منتشر شده بود که شما را شبیه به «سورین» مدافع اسبق و کاپیتان آرژانتین نشان می‌داد. خودتان فکر می‌کنید چه‌قدر شبیه آن بازیکن هستید؟ گفت: نمی‌دانم، شما بگویید من شبیه هستم یا نه.

یزدانی در پاسخ این سوال کهشما طرف‌دار آرژانتین هستید، می‌توانید بگویید بازی تیم محبوبتان با ایران چه نتیجه‌ای در بر دارد؟ پاسخ داد: البته من قبل از هر چیز طرف‌دار پرو‌پا‌قرص تیم‌ملی کشورم هستم اما پیش‌بینی این بازی خیلی سخت است. آرژانتینی‌ها برای پیروزی مقابل ایران و بوسنی به جام‌جهانی‌ نیامده‌اند، آنها قهرمانی جام‌جهانی‌ را می‌خواهند. من فکر می‌کنم اگر کمتر از سه گل بخوریم، عالی است.

rezayazdani

وی در جواب این سوال که آیا از گروهمان صعود می‌کنیم؟ گفت: خیلی سخت است، فکر نمی‌کنم بالا برویم. با این حال باید برویم، بجنگیم، عالی بازی کنیم و نام ایران را سربلند کنیم. به نظر من اگر خیلی تلاش کنیم، بهترین اتفاق ممکن رخ می‌دهد.

چه تیمی قهرمان جام‌جهانی‌ می‌شود؟

در کشور برزیل، قهرمانی آرژانتین خیلی سخت است اما به‌هر‌حال آرژانتین هم یک پای قهرمانی است.

شما ترانه‌ای برای تیم‌ملی نخوانده‌اید؟

بله، جدا از این‌که خودم مسافر برزیل هستم، یک قطعه هم اجرا کرده‌ام که به زودی به بازار عرضه می‌شود.

اختلاف‌نظر فردوسی‌پور و جاودانی در خصوص حذف خلعتبری

«عادل فردوسی‌پور» می‌گوید گفت‌و‌گویی با آقای «کی‌روش» داشته که درباره تمام اتفاقات تیم‌ملی حرف زده است.

فردوسی‌پور که پنج‌شنبه شب به هم‌راه رضا جاودانی و حمید‌رضا صدر مهمان برنامه سینما گلخانه تلویزیون ایران بود، در بخشی از حرف‌هایش درباره خط خوردن «سردار آزمون» و «محمد‌رضا خلعتبری» از تیم‌ملی گفت: ما یک مصاحبه‌ای با کارلوس کی‌روش گرفته‌ایم که کلن در این مورد حرف زده است. او گفت به دلیل این‌که در تیمش مهاجم زیاد داشته این بازیکنان را خط زده است. ضمن این‌که گفته در این پست «کریم انصاری‌فرد» را هم دارد. در این لحظه رضا جادوانی گفت: البته ما شنیده‌ایم که حضور یک‌سری از ایجنت‌ها در محل اردوی تیم‌ملی باعث دل‌خوری کارلوس کی‌روش شده است!

adel

حمید‌رضا صدر هم در این رابطه گفت: البته در تیم‌ملی آلمان هم آنها فقط «میرسلاو کلوزه» را با خودشان برده‌اند.باز ما در تیم‌ملی دو تا مهاجم داریم یکی رضا قوچان‌نژاد و دیگری کریم انصاری‌فرد.

در این خصوص رضا جاودانی معتقد است که یکی از عکس‌های خلعتبری با یک موسیقی‌دان خارج از کشور دلیل خط خوردن نام وی بوده است.

پوشیدن لباس سبز برای ایران در کمپ کورینتیانس ممنوع

ملی‌پوشان تیم فوتبال ایران در روز دوم حضور خود در کمپ تمرینی کورینتیانس رنگ لباس‌هایشان را تغییر دادند.

روز دوم تمرین‌های تیم‌ملی فوتبال ایران در کمپ باشگاه کورینتیانس برزیل در حالی روز گذشته انجام شد که بازیکنان تیم‌ملی لباس‌های سبز خود را با لباس‌های سورمه‌ای و قرمز عوض کردند.

t

این تغییر رنگ به خاطر آن بوده که به تن کردن رنگ سبز در محل تمرینی باشگاه کورینتینانس ممنوع است.

این موضوع در ابتدای تمرین توسط «ادو گاسپار» به اطلاع کادرفنی تیم‌ملی رسید و او تاکید کرد که به خاطر رنگ پیراهن سبز باشگاه پالمیراس، رقیب سنتی کورینتیاس، بازیکنان تیم‌ملی ایران در حین تمرین از این رنگ استفاده نکنند.

ادو گاسپار، مدیر کمپ تمرینی باشگاه کورینتیانس و بازیکن پیشین باشگاه‌های آرسنال و والنسیا مسوولیت پذیرایی از تیم‌ملی ایران را به عهده دارد.

سوئیس با گران‌ترین سفر هوایی تاریخ خود به برزیل می‌رود

تیم‌‌ملی فوتبال سوئیس با گران‌ترین سفر هوایی تاریخ خود به کشور برزیل برای حضور در جام‌جهانی اعزام می‌شود.

فدراسیون فوتبال سوئیس برای آن‌که انگیزه را نزد بازیکنانش افزایش دهد و بازیکنان تیم «اوتمار هیتسفلد» به راحت‌ترین شکل ممکن خود را به سرزمین مهد قهوه جهان برسانند، گران‌قیمت‌ترین هواپیمای کشورش را برای انجام سفری دوازده ساعته در نظر گرفته است.

swis

براساس گزارش رسانه‌های سوئیسی هزینه انتقال بیست‌و‌سه بازیکن تیم‌ملی سوئیس و دیگر خدمه تیم‌ملی این کشور به محل انجام بازی‌ها و عظیمت آن پس از اتمام کار بالغ بر دویست‌و‌هفده میلیون فرانک سوئیس خواهد بود.

مطابق این گزارش‌ها تاکنون سوئیسی‌ها بابت انتقال بازیکنان خود چنین رقم سنگینی را پرداخت نکرده‌اند.

پرواز این تیم که با هواپیمایی کاملن لوکس و اختصاصی انجام خواهد شد، ساعت ٢۴ دیشب به وقت تهران به مقصد ریودوژانیرو صورت گرفت.

 

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۲ Comments

  1. 1

    صدای خیلی بدی داره من که خوشم نمیاد


  2. Khosrow jalalmanesh
    2

    اتفاقا صدای مردانه ای دارد که بسیار گیرا است .علاوه براینکه یک موسیقی دان است و بازاری نمیخواند ، مابدنیست سواد موسیقایی خودمان را کمی بالا ببریم