Saturday, 18 July 2015
26 September 2023
بازیگر سینمای ایران

«محمد خاتمی صیغه عقد مهناز افشار را جاری کرد»

2014 June 12

گزارش / رادیو کوچه

 

صیغه عقد مهناز افشار و محمد امین رامین ظهر روز چهارشنبه بیست و یکم خرداد ماه، توسط سید محمد خاتمی رییس جمهوری سابق ایران جاری شد.

مهناز افشار دیپلم‌اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. وی در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان تعلیم دید.

mahnazafshar

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی عشق گمشده در سال ۱۳۷۶آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹به شهرت رسید.

محمد امین رامین همسر مهناز افشار پسر محمد علی رامین معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت محمود احمدی نژاد است.

محمد امین رامین همسر خانم افشار متولد ١٣۶۶ و مهناز افشار نیز متولد، ١٣۵۶ است.

afshar

محمد علی رامین، سال ٨٧ گفته بود: خاتمی تلاش می‌کند که زیرکانه هم حامیان خود را به ساختارشکنی سوق دهد و از این طریق جامعه مومن ما را به واکنش وادار کند تا بتواند به شگرد همیشگی خود یعنی مظلوم‌نمایی بپردازد و با ایجاد فضای ضد روحانیت و ضد ولایت خودش را در جایگاه یک روحانی معتدل، منجی روحانیت، نظام و مهارکننده جریان ضد روحانیت معرفی کند و در عین حال همچنان مطلوب و مقبول غرب باشد.

 

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    محمد علی رامین درزمان صدارتش درج خبر درباره محمد خاتمی را در مطبوعات کشور ممنوع کرد و امروز خاتمی خطبه ی عقد پسرش را می خواند . به گمان من این از سر بخشندگی نیست بلکه توضیح واضح این قضیه است که بازی های پشت پرده و روی پرده با هم خیلی فرق دارند و همه ی اقایان چون به خلوت می روند رفیق و بار هم هستند. بهر حال اقای خاتمی همیشه طرفدرانش را با چنین دو گانگی هایی ذوق زده کرده به خصوص وقتی بدانیم محمد علی رامین به دلیل حمایت مالی از فاشیست های المان از این کشور اخراج شد و بعد از خودش همین جناب داماد که تازه ۲۷ ساله شده مدت ها مدیر یک شرکت بزرگ اقتصادی بود و یا به عبارتی فعالیت ها متوقف نشد بلکه ظاهر قانونی ان ترمیم شد