Saturday, 18 July 2015
21 February 2020
خبرهای ورزشی

«بدل رونالدینیو مسی را شوکه کرد»

2014 June 13

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بدل رونالدینیو مسی را شوکه کرد

بدل فوتبالیست مشهور برزیلی با ورود به محل تمرین تیم‌ملی آرژانتین باعث شوکه شدن ستاره‌های آلبی‌سلسته از جمله «لیونل مسی» شد.

تمرین تیم‌ملی آرژانتین عصر روز گذشته در حضور علاقه‌مندان فوتبال برگزار شد و چندین تن با ورود به زمین مسابقه به سمت ستارگان آرژانتینی رفتند که در یکی از عجیب‌ترین صحنه‌ها فردی که شباهت زیادی به «رونالدینیو»، هم‌بازی سال‌های پیش مسی در بارسا داشت، به زمین مسابقه آمد و نزد لیونل مسی رفت و باعث شوکه شدن این ستاره آرژانتینی شد.

البته ماموران ورزشگاه بلافاصله این فرد را از زمین مسابقه دور کردند، اما شباهت زیاد او با رونالدینیو باعث شد که تمرین تیم‌ملی آرژانتین برای لحظاتی تحت تاثیر ورود این فرد قرار گیرد.

badalronaldo

رونالدینیو و لیونل مسی در تیم بارسلونا هم‌تیمی بودند و رابطه خیلی خوبی با هم دارند.

پاسخ مربی تیم‌ملی والیبال در مقابل اظهارات فردوسی‌پور

مربی تیم‌ملی والیبال با اظهار شگفتی از صحبت‌های «عادل فردوسی‌‌پور» گفت: بازی‌های والیبال موجب غرور مردم می‌شود و زمانی‌که تیم والیبال ایران و برزیل بازی داشته باشند، فکر نمی‌کنم حتا یک نفر هم به تماشای مسابقه فوتبال مکزیک و کامرون بنشیند.

«حسین معدنی» اظهار کرد: بعد از ٢٨ روز سفر و طی مسافت طولانی بین کشورهای مختلف شرایط تیم سخت است. خود من خیلی شرایط خوبی ندارم و کم‌خوابی اذیتم کرده است، ولی بازیکنان استراحت خوبی داشتند و به شرایط مطلوب نزدیک‌تر شده‌اند. با توجه به این‌که شرایط خوبی برای تیم‌ملی ایجاد شده دیگر نمی‌توانیم سرنوشت تیم‌ملی را به گردن این‌و‌آن بیاندازیم. شش بازی در خانه داریم و سرنوشتمان دست خودمان است. باید این بازی‌ها را با جدیت دنبال کنیم. با حمایت خوب تماشاگران اگر نتیجه بگیریم، امیدوار به حضور در مرحله نیمه‌نهایی هم خواهیم بود.

t-m

وی با اظهار تعجب از گفته‌های عادل فردوسی‌پور درباره تغییر زمان بازی والیبال ایران و برزیل برای پخش مسابقه فوتبال مکزیک و کامرون گفت: فردوسی‌پور همیشه به والبیال لطف دارد اما نظر شخصی من این است که اگر حتا به جای کامرون و مکزیک، تیم‌های فوتبال ایران و بوسنی هم در جام‌جهانی بازی می‌کردند، باز هم مردم ایران تماشای بازی والیبال را ترجیح می‌دادند. واقعن تیم‌ملی ایران کیفیت بالایی از والیبال را به نمایش می‌گذارد و باعث غرور مردم می‌شود. وقتی تیم والیبال ایران و برزیل بازی داشته باشند، فکر نمی‌کنم حتا یک نفر هم به تماشای مسابقه فوتبال مکزیک و کامرون بنشیند.

٧۵٠ دلار برای هر بازیکن در روز جهت حضور در جام‌جهانی»

طبق قانون فیفا، ۴ روز قبل از شروع اولین مسابقه تیم‌ها در جام‌جهانی، به هر بازیکن باید هفتصد‌و‌پنجاه دلار پرداخت شود.

این پولی است که فیفا در اختیار فدراسیون‌ها قرار می‌دهد تا آن را به بازیکنان تیم‌ملی بدهند. ملی‌پوش‌ها در روزهای اخیر از وضعیت مالی گلایه داشتند و حتا ماجرای عدم پرداخت پاداش‌های صعود به جام‌جهانی هم به میان آمد. فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات مالی در ماه‌های اخیر نتوانسته پولی به بازیکنان بدهد اما در آستانه اولین بازی مقابل نیجریه، فیفا موقتن کار آنها را راه می‌اندازد.

walibal

از امروز، فیفا برای هر بازیکن هفتصد‌و‌پنجاه دلار به فدراسیون می‌دهد و در کنار این، فدراسیون هم به بازیکنان قول داده به ازای هر روز، صد دلار به آن‌ها پرداخت کند. بدین ترتیب وضع مالی ملی‌پوش‌ها سر‌و‌سامان می‌گیرد و روزانه هشتصد‌و‌پنجاه دلار دریافتی خواهند داشت. رقمی هم که به کادر فنی می‌رسد، همین حدودها است. آقای «کی‌روش» و بازیکنان روی گرفتن این پول اصرار زیاد دارند و از مسوولان فدراسیون خواسته‌اند، از همین امروز پول را پرداخت کنند. در چند روز گذشته بازیکنان و مربیان نسبت به مسایل مالی گلایه داشتند؛ به ویژه روی پاداش‌ها. فدراسیون هنوز پاداشی برای نتایج تیم‌ملی در جام‌جهانی تعیین نکرده است.

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,