شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
29 August 2016
به دنبال حذف تیم ملی اسپانیا

«دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا سکته قلبی کرد»

۱۳۹۳ خرداد ۳۰

خبر / رادیو کوچه

 

«ویسنته دل بوسکه» سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در بازگشت به هتل مخصوص اردوی کشورش احساس درد داشت و همین مساله باعث شد تا کادر پزشکی او را معاینه کند. حدس اولیه کادر پزشکی سکته قلبی خفیف بود و این مورد بعد از رسیدن دل به اورژانس بیمارستان مرکزی شهر تایید شد.

بازیکنان تیم ملی اسپانیا تا بازگشت دل بوسکه از بیمارستان در لابی هتل مانده و نگران مربی پیر خود بودند.

«دل بوسکه» سرمربی سابق تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا، یکی از موفق‌ترین مربیان در سطح ملی در تاریخ بوده است.

delboskeh

وی موفق شد تیم ملی فوتبال اسپانیا را در سال ۲۰۱۰ به نخستین مقام قهرمانی خود در رقابت‌های جام جهانی برساند. دل بوسکه همچنین موفق شد در رقابت‌های جام ملت های اروپا یورو ۲۰۱۲ تیم ملی فوتبال اسپانیا را به مقام قهرمانی برساند.

«دل بوسکه» پس از این که در تیم ملی فوتبال اسپانیا جانشین «لوییس آراگونس» شد، در هفتاد بازی پنجاه و هشت پیروزی به دست آورده است، این در حالی است که شیوه بازی و پاس دادن تیم ملی فوتبال اسپانیا در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است.

تیم ملی اسپانیا در دیدار اول خود در جام جهانی ٢٠١۴ برزیل با نتیجه دور از انتظار ۵ بر ١ برابر هلند تن به شکست داد و این تیم در دیدار دوم خود نیز با دو گل برابر شیلی شکست خورد تا مدافع عنوان قهرمانی در میان ناباوری همگان وداع زودهنگامی با این رقابت ها داشته باشد.

اسپانیا در دیدار سوم خود باید به مصاف استرالیا برود. مسابقه‌ای که برای هر دو تیم تشریفاتی است و نتیجه آن هیچ تاثیری نخواهد داشت.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۲ Comments


 1. کیومرث
  1

  من این خبر را در منابع انگیلیسی زبان ندیدم، مقاله شما منبع خبر را ذکر نمیکند، احتمال میدهم شایعه باشد


 2. micael
  2

  منبع کجاست ؟
  همین طوری یه حرفو بو هوا میگی?