شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
08 October 2016
امام جمعه مشهد

«آیت‌اله علم‌الهدی به دلیل مسمومیت بستری شد»

۱۳۹۳ خرداد ۳۰

خبر / رادیو کوچه

 

آیت‌اله «احمد علم‌الهدی» امام جمعه مشهد به دلیل مسمومیت بستری شد و هم اکنون تحت مراقبت قرار دارد.

خبرگزاری مهر روز جمعه سی‌ام خرداد ماه، ضمن اعلام این خبر گزارش داده است، حجت‌الاسلام «ابراهیم معادی» مسوول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی صبح روز جمعه،در جمع اعضا ستاد برگزاری نمازجمعه مشهد ضمن اعلام این خبر تاکید کرده است: به دلیل بستری شدن آیت‌اله علم الهدی خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد توسط حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر فرزانه ایراد خواهد شد.

«سید احمد علم‌الهدی» متولد دهم شهریور ۱۳۲۳ در مشهد وعضو مجلس خبرگان رهبری از استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد است.

alamalhoda

«سید احمد علم الهدی» در تاریخ فروردین ۱۳۸۴ با حکم «سید علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی ایران به عنوان امام جمعه شهر مشهد انتخاب شد، ویدر سال ۱۳۸۶ با شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری به عنوان نفر دوم از استان خراسان رضوی انتخاب شد و از آن پس به عنوان نماینده خبرگان نیز فعالیت می‌نماید.

وی که موافقان سرسخت فیلتر شبکه‌های اجتماعی و اینترنت در ایران است، و همواره دولت «حسن روحانی» و وزارت ارشاد آن را به دلیل عدم برخورد قاطع با شبکه‌های اجتماعی و اینترنت مورد انتقاد قرار داده است.

او در واکنش به گران شدن قیمت مرغ در بازارهای ایران پیشنهاد کرد که مردم به جای مرغ از اشکنه استفاده کنند.

آیت‌اله «احمد علم‌الهدی»، روز شنبه بیستم اردیبهشت ماه، ضمن هشدار درباره «افزایش جمعیت اهل تسنن در مشهد» گفت که استکبار جهانی می‌خواهد با «قیچی دو لبه وهابیت و تحجر» ایران را «قیچی کند.»

وی «حضور پاکستانی‌ها و افغانی‌ها» در مشهد را عامل افزایش جمعیت اهل تسنن خوانده و از «دستگاه‌های امنیتی» خواسته بود تا مداخله کنند و این افراد را «از کشور خارج کنند.»

بیشتر بخوانید

علم‌الهدی در مورد افزایش جمعیت اهل تسنن هشدار داد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


  1. علی
    1

    از بس خورده ای حضرت اله حوریان بهشتی را بیش از این در انظار نگذار این ایت الهی را ببر که حوریان بی طاقت هستند