Saturday, 18 July 2015
08 August 2020
پس از باخت ایران در مقابل آرژانتین

«صفحه فیس‌بوک لیونل مسی بازهم مورد هجوم کاربران ایرانی‌ قرار گرفت»

2014 June 22

خبر / رادیو کوچه

 

تنها لحظاتی پس از پایان بازی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل آرژانتین، در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ٢٠١۴ برزیل، که با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم ملی آرژانتین به اتمام رسید. صفحه شخصی لیونل مسی مهاجم آرژانتینی و زننده تنها گل این بازی، مورد هجوم و فحاشی کاربران ایرانی قرار گرفت.

همچنین صفحه فیسبوک «میلوراد مازیچ» داور صربستانی، این بازی نیز پس از پایان بازی توسط کاربران ایرانی شناسایی و طی مدتی کمتر از یک‌ساعت، بیش از ده هزار کامنت در صفحه او درج شده است.

mesi

پیش از این نیز، با هم‌گروه شدن آرژانتین و ایران در جام جهانی فوتبال ٢٠١۴برزیل، از شنبه شب شانزده آذر تا روز یک‌شنبه به مدت کمتر از ٢۴ساعت بالغ بر ١۵٠هــزار کامنت که اغلب حاوی توهین و ناسزا به «لیونل مسی» است در صفحه شخصی وی در فیس‌بوک از طرف ایرانی‌ها نوشته شد.

این عمل کاربران ایرانی با پاسخ «لئونل مسی» همراه بود که نوشت: «من برای این مردم متاسفم زیرا این‌گونه واژه‌ها بسیار غیردوستانه هستند.»

مطالب مرتبط

ابراز تاسف از هجوم کاربران ایرانی به فیس‌بوک مسی

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۲ Comments


  1. محسن
    1

    مسی هیچ واکنشی به اون جملات چند ماه پیش در پیج اش نداده بود. اون پیغامی که میگید مسی گفته دروغ هست و از طرف ادمین اون پیج نبوده از یک یوزر تقلبی بوده. در فیسبوک وقتی ادمین صفحه کامنت مینویسه اسمش هایلایت میشه که در مورد اون کامنت های کذب اینطور نبوده .

  2. 2

    نبایداین کار رو کنن، مسی یکی از بزرگترین بازیکنای جهانه، تقصیر اون نبود که، داور بازی رو خراب کرد