Saturday, 18 July 2015
08 July 2020
پس از منتفی شدن حضور بیرانوند

«پیشنهاد استقلال در جهت جذب حقیقی»

2014 June 24

خبر / رادیو کوچه

 

باشگاه استقلال در ادامه مذاکرات خود برای جذب دروازه‌بان و مشخص کردن جانشین «مهدی رحمتی» به دنبال دروازه‌بان فیکس تیم‌ملی است. استقلالی‌ها بعد از منتفی شدن حضور «علی‌رضا بیرانوند» برای جذب «علی‌رضا حقیقی» پیغام‌هایی به این بازیکن داده‌اند.

حقیقی که اکنون هم‌راه تیم‌ملی در برزیل به سر می‌برد و در دو بازی ابتدایی ایران در جام‌جهانی برابر نیجریه و آرژانتین عمل‌کرد خوبی داشته، با پیشنهاد باشگاه استقلال مواجه شده است.

مدیر برنامه‌های این بازیکن در این خصوص گفت: پیشنهاد استقلال از سوی برخی نزدیکان به این تیم به من رسیده و واسطه‌هایی که با باشگاه استقلال در تماس هستند برای حضور علیرضا در این تیم پیغام‌هایی داده‌اند.

haghighi

وی درباره این‌که پاسخ حقیقی به پیشنهاد استقلالی‌ها چه بوده، اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم تمرکز او اکنون روی تیم‌ملی و بازی با بوسنی است که در سرنوشت ایران در جام‌جهانی تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل حقیقی به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کند. پیشنهاد استقلالی‌ها نیز به صورت رسمی و از طریق مسوولان این باشگاه مطرح نشده است.

مدیر‌ برنامه‌های علی‌رضا حقیقی در پاسخ به این سوال که این دروازه‌بان بعد از درخشش در بازی با آرژانتین پیشنهاد اروپایی داشته یا نه، عنوان کرد: علیرضا اکنون با باشگاه «روبین‌کازان» قرارداد دارد و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. پیشنهادهایی از سوی چند تیم اروپایی مطرح شده اما مطمئنن این پیشنهادها بعد از پایان دیدارهای ایران در جام‌جهانی بررسی می‌شود تا وضعیت علیرضا مشخص شود.

وی در خصوص این‌که پیشنهاد این دروازه‌بان از چه تیم‌هایی بوده، خاطرنشان کرد: اکنون نمی‌توانم اسمی از این تیم‌ها ببرم اما پیشنهادهای رسمی از لیگ‌های فرانسه، پرتغال و انگلیس است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,