شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
05 September 2016
با بازی در سریال سیگنال موجود است

«پایان ممنوع‌الکاری یک بازیگر سینما به دلیل شباهت به احمدی‌نژاد»

۱۳۹۳ تیر ۰۸

خبر / رادیو کوچه

 

«محمود بصیری» که مدت هشت سال به دلیل شباهت با محمود احمدی‌نژاد از بازی در سینما و تلویزیون ایران منع شده بود، با بازی در سریال طنز «سیگنال موجود است» به عرصه بازیگری بازگشت.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» روز یک‌شنبه هشتم تیر ماه نوشته است، محمود بصیری با بیان این‌که امیدوارم با آمدنم مردم را خوشحال کنم، به این خبرگزاری گفته است: از یک سال و نیم پیش از ممنوع‌الکاری در تلویزیون و سینما درآمده بودم ولی خودم پیشنهادها را قبول نمی‌کردم حتا یک سکانس خیلی کوتاه در سریال «آب پریا»ی «مرضیه برومند» بازی کردم اما جدی وارد کار نشده بودم تا اینکه پس از مدت‌ها در سریال طنز «سیگنال موجود نیست» کنار بازیگران طنزی چون «مهران غفوریان» و «علی صادقی» ایفای نقش کردم.

hamidreza-dastjerdi-4-141

بنابه این گزارش، «بصیری» که قرار است در سریال «سیگنال موجود نیست» شبکه سه نقش یک نگهبان را ایفا کند، درباره تفاوت نقش خود در این مجموعه توضیح داده است: «نگهبان امجد» نقش من در سریال «سیگنال موجود نیست»، است. نقشم در این کار جدید شبیه سایر نقش‌هایم نیست و با نگهبان هتل کاملن تفاوت دارد. دراین سریال نقش نگهبان یک استودیو خوانندگی را بر عهده دارم که جوانان زیادی برای تست خوانندگی به آن‌جا مراجعه می‌کنند و با وجودی که در این مجموعه طنز، رُل کوتاهی دارم اما نقشم را خیلی دوست دارم.

مطالب مرتبط

ممنوعیت از کار بازیگری به دلیل شباهت به احمدی‌نژاد

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,