Saturday, 18 July 2015
09 July 2020
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

«نباید برای موسیقی هزینه کنیم باید رضایت حضرت آقا جلب شود»

2014 July 16

خبر / رادیو کوچه

 

«شهاب مرادی»، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در همایشی با اشاره به وجود ٣٠٠ آموزشگاه موسیقی در تهران گفت: چه دلیلی دارد این سازمان برای موسیقی هزینه کند؟

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»، روز چهار شنبه، بیست و پنجم تیر ماه گزارش داد، حجت‌الاسلام شهاب مرادی گفته است: «بحثی درباره موسیقی دارم که البته حالا خیلی‌ها برای دیده شدن و شنیده شدن خیلی درباره آن صحبت کردند. ما حرفمان این است؛ در تهران بیش از ٣٠٠ آموزشگاه موسیقی وجود دارد. چه دلیلی دارد ما به عنوان یک مجموعه عمومی غیردولتی یا حتا نهادهای دولتی در این موضوع هزینه کنیم؟»

shahabmoradi

براساس این گزارش وی افزوده است: «باید برویم در آن فضاهایی از هنر که نیاز است کمک کنیم تا هم رضایت مردم به دست بیاید هم رضایت حضرت آقا [آیت‌اله خامنه‌ای] در فضای فرهنگ جلب شود.»

این همایش که آقای مرادی در آن به سخنرانی پرداخته است، با نام سیزدهمین همایش عمری با قرآن شامگاه روز سه‌شنبه با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران، لاله افتخاری رییس فراکسیون قرآن مجلس، حجت‌الاسلام عبدالمقیم ناصحی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، حجت‌الاسلام حسین کوششی مدیر عامل اتحادیه موسسه‌های قرآنی ایران و جمعی از استادان قرآن‌پژوه و قاریان ممتاز در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شده بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,