Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
جنگجویان زیباروی

«زیباترین زنان نظامی در ارتش‌های جهان»

2014 July 22

گزارش / رادیو کوچه

منبع: خندان

 

پایگاه وندرزلیست فهرستی از زیباترین زنان نظامی ارتش‌های جهان را منتشر کرده که در این لیست رومانیایی‌ها در صدر آن به عنوان زیباترین زنان نظامی دنیا معرفی شده‌اند.

ab

ارتش آمریکا

زنان ١۴ درصد یعنی حدود ١۶۵ هزار نفر از ارتش آمریکا را تشکیل می‌دهند.

2

ارتش چک

سال‌ها بنابه قانون، در جمهوری چک زنان حق ورود به ارتش آن کشور را نداشتند، اما پس از پایان جنگ جهانی دوم ، و به ویژه پس از جدایی جمهوری چک از اسلواکی، زنان به عرصه ارتش وارد شدند.

3

ارتش لهستان

ارتش لهستان ٢۵٠٠ نیروی نظامی زن دارد، که در نیروی هوایی، دریایی و نیروهای ویژه ارتش این کشور مشغول به خدمت هستند.

4

ارتش انگلستان

زنان بریتانیایی از سال ١٩٩٠ وارد ارتش این کشور شدند، اما حق ورود به جبهه‌های جنگ و همچنین نیروی هوایی را ندارند.

5

ارتش پاکستان

پاکستان تنها کشور مسلمان است که زنان می‌توانند وارد ارتش آن کشور شده و در جبهه‌های جنگ حضور داشته باشند، زنان این کشور که بخش قابل توجهی از ارتش پاکستان را تشکیل می‌دهند، از سال ١٩۴٧ حق ورود به ارتش را پیدا کردند.

6

ارتش اسراییل

اسراییل یکی از کشورهایی است که زنان را به جبهه‌های جنگ اعزام می‌کند و در این کشور سربازی برای همه کسانی که به سن ١٨ سالگی می‌رسند باید آموزش‌های نظامی را طی کنند.

7

ارتش یونان

در یونان خدمت سربازی برای مردان اجباری اما زنان به صورت داوطلبانه می‌توانند به خدمت ارتش درآیند.

8

ارتش استرالیا

از سال ١٨٩٩ زنان در ارتش استرالیا مشغول به خدمت شدند، هرچند در ابتدا به کارهای ساده‌ای مثل پرستاری و مراقبت‌های پزشکی مشغول بودند، اما پس از پایان جنگ جهانی دوم، زنان به صفوف نیروی هوایی و پیاده نیز پیوستند.

9

ارتش روسیه

زنان روسی به زیبایی و طنازی معروف هستند، اما این پاعث نشده که مانع از ورود آن‌ها به ارتش بشود، آنان در طول تاریخ نقشی مهم را در ارتش آن کشور و به ویژه در جنگ جهانی دوم ایفا کردند.

10

ارتش رومانی

به علت زیبایی و ظنازی‌شان زنان ارتش رومانی در صدر لیست پایگاه وندرزلیست قرار گرفته‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , , , 

۲ Comments


 1. سعید
  1

  چه جهان احمقانه ای که مدام در حال ارزش گذاری روی زنان بر اساس ظاهرشونه . انگار مدام به زن ها علامت میده شماها بدنید و باید زیبا باشید حتی در ارتش . همین زیبارویان هم بعد از سی سالگی کالاهای از رده خارج میشن و نوبت ورود کالاهای جدیده به بازار !


 2. shadi
  2

  متاسفم که باز هم زن را فقط با زیباییش می سنجند! فلان کشور زنان زیباتری دارد، فلان ارتش زنان زیباتری در آن خدمت می کنند! مثلا اگر زنی طناز نباشد و به این اندازه زیبا نباشد اما قابلیت های دیگری داشته باشد باید نادیده گرفته شود؟؟؟
  در ادامه لیست کالای مونث شما اضافه کنم اگر ارتش ایران با همین آزادی زنان خود را به خدمت می گرفت به جرات می توانم بگویم زیباترین زنان دنیا را در خود داشت! مرغ همسایه همیشه برای شما غاز است!
  همین زنان فریبنده هم روزی به کهولت رسیده و همین ارتشها کالاهای جوان دیگری را جذب بازار خود خواهند کرد!