Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
خبرهای ورزشی

«قرارداد کی‌روش ٢۴ میلیارد تومان نیست»

2014 July 25

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

قرارداد کی‌روش ٢۴ میلیارد تومان نیست

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به شایعات مختلف درباره رقم قرارداد «کارلوس کی‌روش» با فدراسیون فوتبال گفت: رقم قرارداد کی‌روش بیست و چهار میلیارد تومان نیست و ما بر اساس رقم قبلی، قرارداد جدید را تنظیم می‌کنیم و این مبلغ افزایش چندانی نداشته است.

به گزارش فرارو، «علی کفاشیان» شامگاه چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی هیات فوتبال اصفهان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی درباره برنامه‌های فدراسیون فوتبال در سال ٩٣، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: اولویت نخست‌مان در سال ٩٣، بالا بردن کیفیت و توان‌مندی باشگاه‌‌ها از نظر اقتصادی و فنی بوده تا باشگاه‌ها بتوانند روی پای خود بایستند و از نظر فنی و ارزیابی کاری، پاسخگوی نیازهای تیم‌های ملی ما باشند.

او افزود: کادر فنی ما نیز اعتقاد دارد عمل‌کرد باشگاه‌های ما در سطح جهانی نیست که بتواند نیازهای جام‌جهانی و بین‌المللی ما را پوشش دهد. ما برنامه‌هایی برای ارتقای سطح لیگ و بهبود عمل‌کرد کاری و فنی باشگاه‌ها انجام می‌دهیم و در بحث تیم‌ملی نیز برنامه‌ای تا جام ملت‌های آسیا هم تدارکاتی و هم برنامه بازی‌ها را با کادر فنی تیم‌ملی و کی‌روش هماهنگ کرده‌ایم.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: نخستین اقدام ما در این زمینه، رفتن به جام ملت‌های آسیا برای ارزیابی این تیم بوده و گام دوم ما برای رقابت‌های جام‌جهانی بعدی است، در کنار آن تیم امید ما بوده که شروع کردیم تا طلسم چندین ساله شکسته شده و بتوانند به المپیک بروند، برای تیم‌های جوانان و نوجوانان نیز برنامه‌های کاملی داریم که به جام‌جهانی رده‌های خود صعود کرده و در آن رقابت‌ها بدرخشند.

او پیرامون زمان امضای رسمی قرارداد فدراسیون با کارلوس کی‌روش بیان داشت: قرارداد ما با کارلوس کی‌روش قطعی شده و با او در این زمینه تفاهم کرده‌ایم اما چون قرارداد ما با او در ماه جولای تمام می‌شود، ١٠ روز دیگر که از پرتغال بازگردد، ما قراردادش را تنظیم شده، امضا می‌کنیم.

kafashian

کفاشیان درباره مبلغ قرارداد کی‌روش و شایعه دریافت بیست و چهار میلیارد تومان از سوی او برای ۴ سال بیان داشت: رقمی که کی‌روش می‌گیرد، رقم ارزی بوده و این مبلغ، همان مبلغ گذشته بوده و چیز زیادی به آن اضافه نشده و قراردادش نیز تا جام‌جهانی بعدی است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال رقم قرارداد دور قبل او یک میلیون و پانصد هزار دلار بود و اگر با دلار هزار تومان به او پرداخت کرده بودیم، نزدیک به یک میلیارد و پانصد هزار تومان می‌شد اما زمانی‌که چند برابر شد، نزدیک به چهار میلیارد و پانصد هزار تومان به او پرداخت کردیم. در حال حاضر نیز رقم همین حدود بوده و او پرداخت می‌کند.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به دستیاران ایرانی سرمربی تیم‌ملی نیز تصریح کرد: جمع‌بندی ما به این بوده که دستیاران خارجی‌اش را کمتر کند به جز در مواردی که بازی‌ها و اردوهای تخصصی دارد که باید به صورت روزمزد از آنها استفاده کند و باید دستیاران ایرانی‌اش را بیشتر کند و از او خواسته‌ایم که دستیار اول و دومش ایرانی باشند.

او اظهار کرد: او در این زمینه از ما لیست خواسته اما در نهایت خودش باید انتخاب کند و ما از او خواسته‌ایم که لیست ارایه دهد اما فرقی نمی‌کند و خود سرمربی باید دستیارانش را انتخاب کند و نباید احساس کند که دستیاران به او تحمیل شده است.

کفاشیان درباره جوان‌گرایی در تیم‌های ملی نیز گفت: از کی‌روش به عنوان هدف اصلی خواستیم که تیمی را جمع کند که برای جام‌جهانی بعدی به آن نیاز دارد، خود او نیز به دنبال این مساله بوده و حالا مرحله نخست آن‌که در جام ملت‌ها صورت می‌گیرد. در نهایت پنجاه درصد از ترکیب اصلی تیم جوان می‌شود.

او در پاسخ به سوالی درباره این‌که آیا باشگاه‌ها سقف قرارداد را در قراردادهای خود رعایت کرده‌اند، ادامه داد: هنوز نمی‌توانیم درباره سقف بودجه باشگاه‌ها قضاوت کنیم اما ما این سقف را مشخص کردیم و از باشگاه‌ها نیز گزارش عمل‌کرد خواستیم تا روی سایت‌ها بزنند و اگر باشگاهی دروغ بگویند، با آنها به صورت مستقیم برخورد می‌کنیم.

قرارداد دایی و پرسپولیس هفتصد هزار دلار است

dai

شاید باورنکردنی باشد، اما «علی دایی» با دریافت حدود هفتصد هزار دلار برای هدایت پرسپولیس در یک فصل، از ٩ مربی حاضر در جام‌جهانی ٢٠١۴ گران‌تر شد.

به گزارش آفتاب،  سایت بانک ورزش نوشت، به این ترتیب شهریار دستمزدی بالاتر از هررا، آپیا، کواچ، سوسیچ، استفان کشی، فینکه، پینتو، روئدا و سوارس دریافت خواهد کرد. این مربیان در جام‌جهانی به ترتیب هدایت تیم‌های ملی مکزیک، غنا، کرواسی، بوسنی، نیجریه، کامرون، کاستاریکا، اکوادور و هندوراس را بر عهده داشته‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd5915692 cafergot tablets online avodart without prescription medrol buy tadalafil buy ampicillin without prescription