شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
31 August 2016
زنجانی به دنیای مجازی بازگشت

«بابک زنجانی از طریق فیس‌بوک هشدار داد»

۱۳۹۳ مرداد ۰۴

خبر / رادیو کوچه

 

صفحه منتسب به بابک زنجانی در فیس‌بوک که پیش از دستگیری این سوپرمیلیاردر ایرانی تریبون او برای پاسخ به اتهام‌ها بود، پس از ماه‌ها سکوت با انتشار مطلبی خطاب به اشخاص و رسانه‌هایی که اخبار مرتبط با بابک زنجانی را منتشر می‌کنند گفته این «تخلف»ها را پیگیری می‌کند.

خبرگزای ایسنا روز شنبه چهارم مرداد ماه در این رابطه نوشته است، در این صفحه فیس‌بوکی که احتمالن حالا به وسیله نزدیکان بابک زنجانی به‌روز می‌شود، مطلبی منتشر شده که در آن هشدار داده شده تنها باید مطالب رسمی که از سوی دادستانی یا مراجع ذیصلاح درباره بابک زنجانی منتشر شود و در غیر این صورت هلدینگ سورینت و شخص بابک زنجانی برای خود حق پیگیرد قانونی قایل هستند.

بابک زنجانی که خود را یک بسیجی اقتصادی می‌داند، دی‌ماه سال گذشته به دلیل بدهی ٢ میلیارد یورویی به وزارت نفت بازداشت شد.

متن پیام فیس‌بوکی صفحه بابک زنجانی به شرح زیر است:

zanjani

هشدار

در طول چند ماه گذشته اشخاص و یا رسانه‌های مختلفی اعم از رسمی و یا غیر رسمی اقدام به انتشار اخبار کذب و یا اطلاعات بی‌اساس و یا سعی در تحریف، شایعه‌پراکنی و یا افترا در مورد پرونده آقای بابک زنجانی کرده‌اند. به عنوان مثال امروز برخی رسانه‌ها با تیتر «تخلفی دیگر از بابک زنجانی» و اخذ وام بدون وثیقه از یک بانک خصوصی بدون اطلاع از واقعیت و اسناد اقدام به تخریب و حمله به آقای زنجانی کرده‌اند در حالیکه تیتر این خبر خود نشان از حسادت و غرض دارد، چرا که فرض بر صحت چنین مطلبی، این بانک است که تخلف کرده است نه آقای زنجانی.

بدینوسیله از کلیه رسانه‌ها، اشخاص و نهادها رسما تقاضا داریم که به غیر از آنچه رسمن از طریق دادستانی و یا مراجع ذیصلاح در اختیار رسانه‌ها قرار داده می‌شود به هیچ عنوان اخبار و یا مطلب دیگری که فاقد مدرک و یا مستندات است و باعث تشویش اذهان عمومی می‌شود در مورد پرونده آقای بابک زنجانی منتشر ننمایند. لازم به یادآوری است که شرکت هلدینگ سورینت و شرکت‌های تابعه و همچنین شخص آقای بابک زنجانی حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارند و با متخلفین طبق قانون مجازات اسلامی و یا قانون مطبوعات برخورد خواهد شد.»

مطالب مرتبط

لابی‌های بابک زنجانی هم‌چنان فعال هستند

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,