Saturday, 18 July 2015
09 July 2020
خبرهای ورزشی

«حقیقی یک فوتبالیست است نه یک مدل و بازیگر»

2014 July 30

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

حقیقی یک فوتبالیست است نه یک مدل و بازیگر

«علی‌رضا حقیقی» شب گذشته با حضور در برنامه «نبش جنت‌آباد» برای اولین‌بار بعد از جام‌جهانی در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و به سوالات «علی ضیا» پاسخ گفت.

به گزارش خبرآنلاین، حقیقی در ابتدای این برنامه تلویزیونی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کردی در جام‌جهانی دروازه‌بان اول تیم‌ملی باشی گفت: کسی از آینده خبر ندارد، اما دوستان نزدیک و خانواده‌ام می‌دانستند که هدف کوتاه‌مدت علیرضا حقیقی بازی در جام‌جهانی است. خدا را شکر می‌کنم که این عزت را به من داد و به من لطف کرد تا بتوانم به این هدف دست پیدا کنم.

دروازه‌بان تیم‌ملی در جام‌جهانی برزیل در مورد شایعه ورودش به عرصه بازیگری هم اظهار داشت: صحبت‌هایی در این مورد انجام شده بود و پیشنهادهایی به دستم رسیده بود، اما متاسفانه صحبت‌هایی مطرح شد مانند این‌که علیرضا حقیقی به ایتالیا می‌رود و مدل می‌شود که هیچ‌کدام از این صحبت‌ها صحت ندارد. البته این حوزه یکی از علایق من است اما الان به آن فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم روی فوتبال است. علی‌رضا حقیقی یک فوتبالیست است نه یک مدل و بازیگر…

haghighi

علیرضا حقیقی در مورد اختلافش با «علی دایی» هم گفت:  خیلی‌ها فکر می‌کنند ما با هم اختلاف داریم اما این‌طور نیست و از همین‌جا برای آقای دایی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تیم قهرمان شود.

وی افزود: سال گذشته یک سری اتفاقات افتاد که آن هم در عالم استاد شاگردی بود که متاسفانه دوستان مطبوعاتی حاشیه‌های زیادی در این مورد به وجود آوردند.

١٠ گلزن اول تاریخ لیگ‌برتر فوتبال ایران

در ١٣ فصل سپری شده از لیگ‌برتر ، ٨٣٣ نفر نام خود را در بین گلزنان ثبت کرده‌اند که از این میان فقط ٢١ نفر بیش از ۵٠ گل به ثمر رسانده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در آستانه آغاز فصل چهاردهم لیگ‌برتر، خبرآنلاین ١٠ گلزن برتر تاریخ این لیگ را زیر ذره بین برده است.

١- رضا عنایتی (١٢٨ گل): مهاجم ٣٨ ساله مشهدی که برای آخرین سال فوتبالش به شهر خود برگشته است. ۵۵ گل برای استقلال، ٣١ گل برای صبای قم، ٢٨ گل برای ابومسلم، ١٠ گل برای مس کرمان و ۴ گل نیز برای سپاهان زده است. عنایتی از اولین فصل لیگ‌برتر در این مسابقات حاضر بوده است و البته ٣ فصل را نیز به دلیل حضور در امارات غایب بوده است.

٢-  آرش برهانی (١١١ گل): به جز فصل ٨٠ و یک نیم‌فصل حضور در امارات، در سایر ادوار لیگ‌برتر حضور داشته و ٧۶ گل برای استقلال و ٣۵ گل برای پاس تهران زده است. او فصل گذشته کمترین گل را در دوران حضورش در لیگ‌برتر زد، اما امسال خود را در بازی‌های پیش فصل آماده نشان داده است، اما هم‌چنان بعید است در این فصل بتواند رکورد عنایتی را بشکند.

٣- مهدی رجب‌زاده (٩۴ گل): او نیز از قدیمی‌های لیگ‌برتر است که به جز یک و نیم فصل، در همه ادوار حاضر بوده و امیدوار است سومین صد گله لیگ‌برتر لقب بگیرد. رجب‌زاده اکنون ٣۶ ساله است و شاید در آخرین فرصت برای سه رقمی کردن گل‌هایش. او ٧١ گل برای ذوب‌آهن، ١٣ گل برای سپاسی و ١٠ گل برای مس زده است.

anayati

۴- فریدون فضلی (٨۵ گل): تا قبل از بازگشت عنایتی، برترین گلزن لیگ‌برتر بود اما اکنون خداحافظی کرده است و فرصتی برای افزایش آمار گل ندارد. فضلی ٣١ گل برای صبا، ٣٠ گل برای استقلال اهواز، ٢٢ گل برای ابومسلم، و ٢ گل برای تراکتورسازی زده است.

۵- کریم انصاری‌فرد (٧٧ گل): جوان‌ترین گلزن در لیست برترین گلزنان لیگ‌برتر. ۵۵ گل برای سایپا، ١۴ گل برای تراکتورسازی و ٨ گل برای پرسپولیس زده است و در صورت تداوم حضور در این مسابقات می‌تواند در دو یا سه فصل آینده رکورد عنایتی را هم بشکند.

۶- عماد‌رضا (٧٠ گل): مهاجم عراقی سابق تیم‌های سپاهان، فولاد و شاهین بوشهر برترین گلزن خارجی لیگ‌برتر است که ۵٩ گلش را برای سپاهان زده و برترین گلزن تاریخ این تیم محسوب می‌شود.

٧-  سیاوش اکبرپور (۶٨ گل): او هم از قدیمی‌های لیگ‌برتر است که ۴٢ گل برای استقلال، ١٢ گل برای سپاسی، ٩ گل برای استیل‌آذین و ۵ گل برای تراکتورسازی زده است.

٨- جلال رافخایی (۶٧ گل): برترین گلزن ملوان در تاریخ لیگ‌برتر و آقای گل دو فصل قبل لیگ‌برتر است که ۶٣ گلش را با پیراهن ملوان و ۴ گل نیز برای ذوب‌آهن زده است.

٩- محسن بیاتی‌نیا (۶١ گل): مهاجم کهنه‌کار لیگ‌برتر که برای تیم‌های پیکان، صبا، پاس، مس و ذوب‌آهن گلزنی کرده است، بعید است شانسی برای افزایش گل‌هایش داشته باشد.

١٠-ابراهیم‌توره و محمد غلامی (۶٠ گل): دو مهاجم سابق سپاهان با ۶٠ گل دهمین گلزنان برتر تاریخ لیگ‌برتر هستند. توره برای سپاهان، پیکان و پرسپولیس گل زده است و غلامی نیز برای ملوان، پاس، استیل‌آذین، داماش و سپاهان. غلامی در این فصل برای راه‌آهن بازی می‌کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,