Saturday, 18 July 2015
26 October 2020
در سن ۴۱سالگی

«مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت»

2014 August 01

خبر / رادیو کوچه

 

حسین معدنی، سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که به دلیل به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت.

خبرگزاری فارس روز جمعه دهم مرداد ماه ضمن اعلام این خبر نوشته است: کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل‌درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده‌ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز کردند. از عوارض این عمل، التهاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد.

بنابه همین گزارش، این التهاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می‌دادند، در سن ۴۱سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

hosainmadani

حسین معدنی متولد اردیبهشت ۱۳۵۰و سرمربی سابق تیم ملی والیبال مردان ایران بود. او در سال‌های ۱۳۶۶تا ۱۳۷۳عضو تیم ملی والیبال ایران بود.

معدنی مدرک مهندسی شیمی داشت؛ او در رده ملی سرمربی‌گری تیم‌های ملی بزرگ‌سالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشت. وی ایران را به جمع تیم‌های حاضر در مسابقه‌های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد.

حسین معدنی، مدتی هم سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران بود. معدنی سرمربیگری تیم‌های باشگاهی مانند داماش گیلان، پیکان، شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درخشش در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴همراه با تیم ملی آخرین افتخار ورزشی وی در دوران حیاتش بود، هرچند که درگیری با این بیماری ناگهانی مجال همراهی تیم ایران در مرحله نهایی این رقابت‌ها را از وی سلب کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,