Saturday, 18 July 2015
08 August 2020
خبرهای ورزشی

«اجاره‌بهای واقعی منزل کارلوس کی‌روش»

2014 August 04

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

اجاره‌بهای واقعی منزل کارلوس کی‌روش

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال با رد برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها درباره اجاره‌بهای منزل کی‌روش توضیحاتی را ارایه داد.

«امیرحسین حسینی» در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: به تازگی از طریق برخی رسانه‌ها اعلام شد که اجاره‌بهای منزل «کارلوس کی‌روش» سالیانه حدود هشت‌صد میلیون تومان است، در حالی‌که این رقم به هیچ‌وجه صحت ندارد.

kirosh

وی هم‌چنین گفت: کرایه منزل کی‌روش در سه سال و نیم اخیر که او در ایران بود متغیر بوده و در بیشترین حالت ماهیانه ۶ میلیون تومان و در سال حدود هفتاد و دو میلیون تومان بوده است اما این رسانه‌ها رقم ١٠ برابری را برای این مورد اعلام کرده‌اند. بار دیگر تاکید می‌کنم که اخبار منتشر شده درباره اجاره‌بهای منزل کی‌روش صحت ندارد و مدارک مربوط به این مساله در فدراسیون موجود است.

پرونده کارت‌های جعلی جایزه بهترین بازیکن را به آندو رساند

گویا ماجرای کارت‌های معافیت جعلی که سروصدای زیادی در مطبوعات ایجاد کرده، باعث شد مسوولان سازمان لیگ از اهدای جایزه بهترین بازیکن لیگ سیزدهم به «بختیار رحمانی» خودداری کنند.

به گزارش رادنیوز، «آندرانیک تیموریان» که در لیگ سیزدهم به تنهایی ٧٠ درصد قدرت تیم استقلال بود و غیبت او در بازی آخر مقابل تراکتور شانس قهرمانی را از استقلال گرفت و باعث پنجمی این تیم شد، در حالی جایزه بهترین بازیکن لیگ سیزدهم را به خانه برد که گفته می‌شد این جایزه به بختیار رحمانی می‌رسد.

گویا ماجراهای مربوط به کارت‌های معافیت جعلی برخی ستاره‌های فوتبال که پای بختیار هم به این پرونده کشیده شده، مانع اهدای جایزه بهترین بازیکن لیگ سیزدهم به کاپیتان جوان فولاد شد.

timorian

جالب این‌جاست که فصل قبل هم شایعه شده بود سازمان لیگ جایزه‌ای که متعلق به «سیدمهدی رحمتی» بود را به خاطر گل روی کی‌روش به «نویدکیا» داده است.

گران کردن خودرو برای خرید بازیکن‌های میلیاردی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از خریدهای میلیاردی بازیکنان توسط خودروسازان انتقاد کرد.

به گزارش تابناک، «موید حسینی صدر» روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا با بیان این‌که نباید افزایش قیمت خودروها به خریدهای میلیاردی بازیکنان ورزشی ختم شود، یادآورشد: شرکت‌های خودروسازی که در لیگ‌برتر نیز تیم دارند با افزایش دادن قیمت خودرو، اقدام به خرید بازیکنان میلیاردی می‌کنند.

وی با انتقاد از این حرکت برخی شرکت‌های خودرو‌سازی افزود: قراردادهای خرید بازیکنان میلیاردی شرکت‌های خودرو‌سازی با برخی تیم‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حسینی صدر، هزینه کردن از بیت‌المال برای چنین مواردی را نادرست خواند و گفت: نباید سرمایه بیت‌المال صرف چنین مواردی شده و قشر عظیمی از جامعه با مشکلات عدیده‌ای در تهیه خودرو مواجه باشند.

1

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از این باشگاه‌ها که قراردادهایی بین شرکت‌های خودرو‌سازی برای فروش بازیکن می‌بندند از توانایی لازم برخوردار نبوده و حتا بازیکنان تربیت‌یافته آنها توان حضور در بازی‌های داخلی و خارجی را ندارند.

وی افزود: شرکت‌های خودروسازی با توسل به این روش‌ها برای دستیبابی به سود بیشتر، بازار خودرو را متشنج کرده و مشکلی دیگر بر مشکلات کشور می‌افزایند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌های خودروسازی می‌توانند به صورت منطقی علاوه بر دستیبابی به منافع صحیح و اصولی، نگذارند قیمت خودرو به صورت بی‌رویه افزایش یابد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,