Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
در نشست شورای اداری استان سمنان

«وزیر اطلاعات می‌گوید، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان فرزندان نظام هستند»

2014 August 04

خبر / رادیو کوچه

 

سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی با بیان این‌که، وزارت اطلاعات شمشیری است که برای گردن دشمنان نظام اسلامی تیز شده، گفت: این شمشیر به روی خودی‌ها، با هر نوع گرایش اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی کشیده نمی‌شود زیرا تمام این‌ها فرزندان نظام جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش ایرنا خبرگزاری رسمی ایران، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی روز دوشنبه سیزدهم مرداد ماه، در نشست شورای اداری استان سمنان گفته است: اگر به مردم بها داده شود، در جامعه شاهد ناهنجاری‌های مختلف نخواهیم بود و آن‌ها ضامن امنیت جامعه می‌شوند.

براساس گزارش این خبرگزاری، وی هم‌چنین اظهار کرده است: وزارت اطلاعات شمشیری است که برای گردن دشمنان نظام اسلامی تیز شده است.

alawi

وی افزوده است: این شمشیر به روی خودی‌ها، با هر نوع گرایش اصولگرایی و اصلاح طلبی کشیده نمی‌شود زیرا تمام این ها فرزندان نظام جمهوری اسلامی هستند.

براساس این گزارش محمود علوی، با بیان این‌که با این رویکرد وزارت اطلاعات آرامشی در جامعه به وجود می‌آید که امنیت برای نظام با کمترین هزینه تامین می‌شود، ادامه داده است: مردم وقتی از امنیت برخوردار شوند، حضورشان در صحنه‌های مختلف پرشورتر می‌شود.

وزیر اطلاعات دولت حسن روحانی اضافه کرده است: با تعامل بخش‌های مختلف کشور امیدواریم فرهنگ اسلامی و انسانی ارزش‌مندی در کشور شکوفا شود.

در نشست شورای اداری استان سمنان، شخصی با نام موسوی، بدون اشاره به نام و مشخصات کامل و سوابق وی به عنوان مدیرکل اطلاعات این استان معرفی شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,