Saturday, 18 July 2015
30 September 2023
خبرهای ورزشی

«دفاع امیر قلعه‌نویی از هافبک پرسپولیس»

2014 August 09

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

دفاع امیر قلعه‌نویی از هافبک پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال استقلال با حمایت از هافبک تیم پرسپولیس گفت: نباید اتفاقی که برای این بازیکن در بازی با فولاد خوزستان رخ داده، را بزرگ کنیم.

به گزارش مهر، «پیام صادقیان» روز پنجشنبه و در جریان دیدار پرسپولیس برابر فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ‌برتر، پس از این‌که از داور مسابقه کارت قرمز دریافت کرد، وی را هل داد که احتمالن محرومیت چند جلسه‌ای در انتظار اوست.

ghalenoi

«امیر قلعه‌‌نویی» در خصوص هافبک پرسپولیس گفت: پیام بازیکن بسیار خوب و بااخلاقی است و نباید این مساله را زیاد بزرگ کنیم. به هر حال با روحیه این بازیکن بازی شده است، پس ما باید رفتار اصلاحی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه گفت: زیدان هم در جام‌جهانی مرتکب یک چنین رفتاری شد اما باید بگویم که پیام یکی از فوتبالیست‌های بزرگ و آتیه‌دار فوتبال ما حساب می‌شود.

مدیرعامل پرسپولیس از خرد جمعی فراری است

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس با انتقاد از «علیرضا رحیمی» گفت: او نمی‌تواند به تنهایی و بدون استفاده از مشورت دیگران، مشکلات پرسپولیس را حل کند.

«امیر عابدینی» در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مباحث اخیر باشگاه پرسپولیس و نظرش درباره روند مدیریتی این باشگاه اظهار کرد: فکر می‌کنم اسپانسر باشگاه تا الان خوب کار کرده است. آنها قرار بوده تا آخر فصل سی میلیارد به پرسپولیس بدهند و آن‌طور که من شنیده‌ام تا الان پانزده میلیارد به باشگاه داده‌اند. زمان ما با نهصد میلیون می‌شد قهرمان شد الان دیگر نمی‌دانم وضعیت چگونه است.

rahimi

او درباره علت خروجش از باشگاه به عنوان عضو کمیته فنی گفت: من به هم‌راه حسین عبدی و جعفر کاشانی خیلی تلاش کردیم که هر طور شده به باشگاه کمک کنیم. شما وقتی به یک نفر می‌گویید دستت را به من بده و بلند شو، آن فرد اختیار دارد دستش را بدهد یا ندهد. ما اعلام آمادگی کردیم که کمک کنیم و دست‌مان هم دراز بود اما دست ما را پس زدند.

عابدینی گفت: به هر حال این اتفاقی بود که افتاد و ما به این مرحله رسیدیم که به رحیمی گفتیم خیلی خب تیم را با دایی جلو ببر و حالا که نظرت این است که تیم خوب بسته شده، از این به بعد هم اگر کمکی خواستی بگو. ما در کمیته فنی حتا از اتفاقاتی که در تیم بزرگ‌سالان می‌افتد هم گزارش نمی‌دهیم. بعد به تیم‌های پایه رسیدیم و قرار شد بودجه آنها را تصویب کنیم. عبدی بسته پیشنهادی آورده بود که پس از زدن شاخ و برگ آن، بودجه نهایی تیم‌های پایه به یک میلیارد و هفتاد میلیون تومان رسید. قرار شد این بودجه به تصویب هیات‌مدیره برسد و پول به این تیم‌ها تزریق شود اما وقتی کمکی نمی‌شود و به حرف‌های ما توجهی نمی‌شود ما باید چه کنیم؟

در صنعت به کشورهای دیگر چند چند باخته‌ایم

«محمد مایلی‌کهن» می‌گوید مشکل فوتبال این است که برخلاف صنعت و سایر بخش‌ها، تابلو نتیجه دارد و نتیجه‌اش خیلی زود مشخص می‌شود.

mailikohan

به گزارش خبرآنلاین، محمد مایلی‌کهن که یکی از حاضران در برنامه مناظره شبکه یک بود، در مورد هزینه‌های فوتبال ایران گفت: گرچه معتقدم در فوتبال ایران هزینه زیادی می‌شود، ولی همین هزینه زیاد هم در مقابل هزینه‌ای که سایر کشورها می‌کنند کم است. کشورهای دیگر هزینه‌های بیشتری در فوتبال می‌کنند. مشکل فوتبال این است که یک تابلو نتیجه دارد و نتیجه‌اش مشخص می‌شود، که نتیجه‌اش زود بروز می‌کند و همه می‌فهمند چه اتفاقی افتاده. من یک سوال دارم، ما در بازی با تیم‌های ملی کره و ژاپن، بعضی وقت‌ها می‌بازیم و بعضی وقت‌ها می‌بریم. حالا شما می‌توانید بگویید ما در بخش صنعت، به کشورهای دیگر چند چند باخته‌ایم؟

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,