Saturday, 18 July 2015
27 September 2023
در جمع بسیجیان حوزه علمیه خراسان

«ابراز نگرانی مکارم شیرازی از مهاجرت‌ ‌بلوچ‌ها به حاشیه شهر مشهد»

2014 August 14

خبر / رادیو کوچه

 

آیت‌اله «مکارم شیرازی»، یکی از مراجع شیعه با ابراز نگرانی از مهاجرت‌های به گفته وی، مشکوکی از سیستان و بلوچستان به حاشیه شهر مشهد، گفت: اگر حمله‌ای رخ دهد، قطعن جوانان بسیجی هستند که در مقابل دشمنان می‌ایستند و بینی آن‌ها را بر خاک می‌مالند نه جوانانی که در برابر همه مسایل بی‌تفاوت هستند.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» روز پنج‌شنبه بیست و سوم مرداد ماه گزارش داده است، آیت اله مکارم شیرازی در جمع اساتید بسیجی حوزه علمیه استان خراسان اظهار کرد: اخیرا مهاجرت‌های مشکوکی از سیستان و بلوچستان به حاشیه شهر مشهد شده؛ عده زیادی از نقاط مختلف جمع شده‌اند که اگر گسترش پیدا کند، تبدیل به یک خطر بزرگ می‌شود. بسیجیان در حاشیه شهر مشهد باید حضور داشته باشند.

makarmshirazi

در اردیبهشت ماه سال جاری نیز آیت‌اله «احمد علم‌الهدی»، امام جمعه مشهد، ضمن هشدار درباره «افزایش جمعیت اهل تسنن در مشهد» گفت که استکبار جهانی می‌خواهد با «قیچی دو لبه وهابیت و تحجر» ایران را «قیچی کند.»

«احمد علم‌الهدی» روز شنبه بیستم اردیبهشت ماه، در جریان سخنرانی‌اش در جلسه هیات و کانون فرهنگی جواد‌الائمه مشهد که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شده بود، «حضور پاکستانی‌ها و افغانی‌ها» در مشهد را عامل افزایش جمعیت اهل تسنن خواند و از «دستگاه‌های امنیتی» خواسته بود تا مداخله کنند و این افراد را «از کشور خارج کنند.»

مطالب مرتبط

علم‌الهدی در مورد افزایش جمعیت اهل تسنن هشدار داد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. فاطمه
    1

    الآن اگه من یه سنی بودم حتما تروریست می شدم.چون واقعا دارم دشمنی شیعه رو می بینم