Saturday, 18 July 2015
05 August 2021
در پی آزادی سرکرده پژاک در آلمان

«تشکر سرکرده پژاک از پلیس آلمان»

2010 March 10

سر‌کرده پژاک چند روز قبل بدست پلیس آلمان بازداشت شد و ایران بلافاصله خواستار استرداد این تروریست ومحاکمه وی شد اما دولت آلمان دیشب او را آزاد کرد.

سرکرده گروهک تروریستی پژاک پس از آزاد‌ی از دولت آلمان و رفتار محبت‌آمیز پلیس این کشور، قدردانی کرد.

به گزارش واحد‌مرکزی‌خبر،  رحمان حاجی‌احمدی حدود چهار سال است از آلمان تحرکات وعملیات تروریستی گروهک پژاک را هدایت می‌کند وبارها در مصاحبه با شبکه‌های رادیو تلویزیونی اروپا رسمن مسوولیت ترورهای خونین در غرب ایران را بر عهده گرفته است .

سر‌کرده پژاک چند روز قبل بدست پلیس آلمان بازداشت شد و ایران بلافاصله خواستار استرداد این تروریست ومحاکمه وی شد اما دولت آلمان دیشب او را آزاد کرد.

حاجی‌احمدی پس از آزادی در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت‌: «روز جمعه بازداشت شدم ودر طول بازداشت در کمال محبت واحترام با من رفتار شد و واقعن از دولت آلمان متشکرم.»

در چند روز گذشته شماری از خانواده‌های شهدای عملیات تروریستی پژاک با تجمع مقابل سفارت آلمان و بلژیک خواستار استرداد این تروریست و محاکمه او شده بودند.

سر کرده پژاک که از پذیرفتن مسوولیت عملیات تروریستی این گروهک ابایی ندارد گفت : «طبیعی است که ایرانی‌ها خواستار استرداد من باشند اما دولت آلمان مدافع و حامی حقوق بشر است و به همین علت با استرداد من مخالفت کرد و در فاصله کوتاهی آزاد شدم.»

سرکرده گروهک تروریستی پژاک افزود: «اگر دست‌گیری من با یک‌شنبه و دوشنبه یعنی ایام تعطیل در اروپا مصادف نمی‌شد دولت آلمان مرا زودتر آزاد می‌کرد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: ,