Saturday, 18 July 2015
21 January 2021
توسط شکارچیان

«شلیک به صورت یک محیط‌بان در منطقه خوش ییلاق شاهرود»

2014 August 22

خبر / رادیو کوچه

 

«سعید شکری»، مدیر روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست استان سمنان از مجروح‌شدن یکی از محیط‌بانان این استان توسط شکارچیان غیرمجاز خبر داد.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» روز جمعه سی و یکم مرداد ماه گزارش داده است، «سعید شکری»، مدیر روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست استان سمنان با اعلام این خبر افزوده است: یک اکیپ سه نفره از محیط‌بانان محیط‌زیست استان ساعت ٣ بامداد دیروز در حال گشت‌زنی شبانه در منطقه خوش ییلاق شاهرود بودند که به چهار شکارچی غیرمجاز برخورد و آنها را تعقیب می‌کنند.

ajam

بنابه این گزارش، مدیر روابط عمومی محیط‌زیست سمنان ادامه داده است: شکارچیان متخلف که سوار بر دو موتوسیکلت بودند از محل فرار کرده و محیط‌بانان به تعقیب آنان می‌پردازند که در بین راه شکارچیان به طرف محیط‌بانان شلیک می‌کنند که تیر نخست به شیشه خودرو برخورد می‌کند اما یکی از محیط‌بانان در شلیک دوم زخمی می‌شود.

شکری با بیان اینکه شلیک از سوی یک اسلحه ساچمه‌ای صورت گرفته افزود: ساچمه‌هایی از این فشنگ به صورت این محیط‌بان برخورد و بعد از عبور از فضای دهان وی از صورت وی بیرون می‌زند.

وی با بیان اینکه این محیط‌بان شاهرودی، «حسین عجم» نام دارد، اظهارکرد: این محیط‌بان هم‌اکنون در بیمارستان شاهرود بستری است و خوشبختانه حال عمومی وی خوب است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,