Saturday, 18 July 2015
24 November 2020
خبرهای ورزشی

«جواب مثبت دایی به کریمی در چالش آب سرد»

2014 August 25

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

جواب مثبت دایی به کریمی در چالش آب سرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد بعد از دیدار مقابل پدیده مشهد به هم‌راه ٣ بازیکن دیگر چالش آب سرد را انجام می‌دهد.

به گزارش فارس، «علی دایی» بعد از کنفرانس مطبوعاتی دیدار مقابل پدیده مشهد در پاسخ به سوالی در مورد این‌که به چالش آب سرد دعوت شده و آیا این کار را می‌کند گفت: بعد از دیدار مقابل پدیده مشهد به هم‌راه ٣ بازیکن دیگر چالش آب سرد را انجام می‌دهم.

daikarimi

«علی کریمی» چندی قبل علی دایی را به این چالش فراخوانده است.

کی‌روش امضا نکرده فدراسیون را ترک کرد

«کارلوس کی‌روش» امروز (یک‌شنبه) به فدراسیون فوتبال رفت تا دومین جلسه‌اش را برای امضای قرارداد سرمربیگری تیم‌ملی برگزار کند اما در پایان بدون آن‌که قراردادی امضا شود، فدراسیون فوتبال را ترک کرد.

به گزارش ایسنا، دومین جلسه «علی کفاشیان»، رییس فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش برای رسیدن به نتیجه نهایی بر سر امضای قرارداد سرمربیگری تیم‌ملی فوتبال ایران صبح امروز ساعت ١٠:٣٠ در فدراسیون فوتبال آغاز شد و تا ساعت ١٣:١۵ ادامه داشت. در حالی‌که از قبل گفته شده بود قرارداد کی‌روش یکشنبه امضا می‌شود و بنا بر یک سری شرایط این کار به دوشنبه (فردا) موکول شده بود اما اگر طرفین در جلسه امروز به توافق صددرصدی می‌رسیدند، احتمالن قرارداد امضا می‌شد.

اختلاف نظر میان فدراسیون و کی‌روش در برخی موارد وجود دارد و فدراسیون معتقد است مرد پرتغالی باید کوتاه بیاید تا قراردادش امضا شود. در عین حال کی‌روش هم که معتقد است در برخی موارد کوتاه آمده و شرایط بهتری را به نفع فدراسیون رقم زده است، نمی‌خواهد بیش از این از برخی مواضعش در قرارداد عقب‌نشینی کند.

kirosh

اگرچه کی‌روش پس از جلسه‌ای که با کفاشیان و عباس ترابیان داشت، ظهر فدراسیون را ترک کرد اما فدراسیونی‌ها پیش‌بینی می‌کردند او دوباره برمی‌گردد اما مربی پرتغالی تا پایان وقت امروز برنگشت.

سرمربی تیم‌ملی طبق برنامه‌ریزی‌اش می‌خواست بازی امروز استقلال و پیکان را از نزدیک تماشا کند و شاید او برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه برود، هرچند نه فدراسیون پاسخ رسمی ارایه کرده و نه کی‌روش پس از ترک فدراسیون واکنشی داشت. در هر حال اگر این اختلاف باقی مانده حل شود، قرارداد سرمربی تیم‌ملی فردا امضا خواهد شد اما اگر طرفین بر سر مواضع‌شان هم‌چنان پافشاری کنند، نهایتن 5 درصد اختلافی که به قول علی کفاشیان باقی مانده بود، بر ٩۵ درصد دیگر می‌چربد و شاید کی‌روش ایران را ترک کند

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,