Saturday, 18 July 2015
02 October 2023
طبق احضاریه دادسرای کارکنان دولت

«سعید مرتضوی فردا به دادسرا می‌رود»

2014 August 31

خبر / رادیو کوچه

 

«سعید مرتضوی»، دادستان سابق تهران که در پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی متهم است و بر اساس احضاریه دادسرای کارکنان دولت باید روز دهم شهریور در این مرجع حاضر شود گفت که حتمن در این روز به دادسرا می‌رود.

«سعید مرتضوی» در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»، که روز یک‌شنبه نهم شهریور ماه منتشر شده، در پاسخ به این سوال که طبق احضاریه شعبه ١۵ دادسرای کارکنان دولت، روز دهم شهریور به دادسرا می‌روید یا خیر، گفت: حتمن می‌روم.

بنابه این گزارش وی گفته است: هر وقت مرا دعوت کنند یا حتا به صورت تلفنی اطلاع دهند مراجعه می‌کنم.

20130114-saeid-mortazavi-koocheh

به گزارش این خبرگزاری، پس از ارسال گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی از سوی مجلس به قوه قضاییه پرونده‌ای در این زمینه مفتوح شد. پس از آن جمعی از کارگران نیز به اتهام تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، اختلاس و خیانت در امانت از مرتضوی شکایت کردند و به این پرونده نیز همزمان با رسیدگی به پرونده تحقیق و تفحص رسیدگی می‌شود.

سخنگوی قوه قضاییه نیز اواسط اسفند ٩٢ درباره آخرین وضعیت پرونده مرتضوی در بخش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی عنوان کرده بود که این پرونده همچنان در مرحله تحقیقاتی دادسرا قرار دارد.

بخش دیگری از پرونده مرتضوی در رابطه با کهریزک است که از سوی شعبه ٧۶ دادگاه کیفری استان تهران منجر به صدور حکم شد و با اعتراض اصحاب دعوا به دیوان عالی کشور رفت و هنوز تصمیمی در ارتباط با آن گرفته نشده است.

مطالب مرتبط

سعید مرتضوی به دادسرا احضار شد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd4164274 Albendazole triamterene-hctz 37.5