Saturday, 18 July 2015
21 February 2020
خبرهای ورزشی

«خواست خدا بود که پرسپولیس شکست بخورد»

2014 September 06

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

خواست خدا بود که پرسپولیس شکست بخورد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل تراکتورسازی به بی‌رحمی بی‌نهایت فوتبال باختیم نه به حریف.

به گزارش فارس، «علی دایی» پس از شکست سه بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز نهایت بی‌رحمی در فوتبال بود که این بازی را باختیم. اصلن و ابدن مستحق باخت نبودیم و به نظرم پرسپولیس بهترین بازی چند سال اخیرش را نشان داد.

وی ادامه داد: تراکتورسازی سه، چهار موقعیت بیشتر نداشت و از این موقعیت‌ها به گل رسید و این ذات فوتبال است که وقتی گل نزنی گل می‌خوری. آن‌قدر موقعیت از دست دادیم که به خودمان گل زدیم و همین گل هم روند بازی را عوض کرد.

دایی تاکید کرد: ما همه کار کردیم و از شش قدم توپ را بیرون زدیم و حتا توپ را به تیر دروازه زدیم. به هیچ عنوان روز ما نبود و حریف استحقاق برد نداشت، اما سه امتیاز را گرفت. من به تراکتور‌ی‌ها و آذربایجانی‌ها تبریک می‌گویم.

dai

علی دایی در مورد این‌که شما چند بازی متوالی در تهران دارید و چه صحبتی با هواداران دارید، گفت: هوادار فقط برد می‌خواهد و حق آنهاست که پیروزی بخواهند. متاسفانه امسال نتوانستیم به هیچ عنوان تیم شایسته‌ای برای مردم باشیم، اما حضور آنها تیم من را از این وضعیت در می‌آورد و اصلن نمی‌توانم در مورد این بازی فوتبال حرف بزنم چون همه کار کردیم ولی به هر شکلی که بگویید توپ‌های‌مان گل نشد.

دایی تاکید کرد: ما در این بازی مستحق باخت نبودیم و بازیکنانم تلاش خود را انجام دادند و همان نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم. در نیمه دوم هم قبل از گل به خودی می‌توانستیم چند گل بزنیم. متاسفانه امروز ما بد گل خوردیم.

خبرنگاری به دایی گفت امروز یاد بازی ایران و عربستان افتادم و پرسپولیس هم به همان سرنوشت دچار شد و شما یک برند در فوتبال ایران هستید و تا چه زمانی به خودتان وقت می‌دهید، گفت: من به تیمم اعتقاد دارم و این بازی را اصلن نباید با بازی ایران و عربستان قیاس کرد. شما به موقعیت‌های ما در این بازی نگاه کنید. تک به تک را از دست دادیم و از دو قدمی توپ را به تیرک زدیم، اما در بازی با عربستان چنین اتفاقی نیفتاد. اگر دوست دارید سوال‌تان را به شکل دیگری بپرسید. این خواست خدا بود که موفق نشدیم. اگر تا صبح هم بازی می‌کردیم و می‌زدیم توپ توی دروازه نمی‌رفت.

سرمربی پرسپولیس در مورد مصدومیت‌های متوالی تیمش و این‌که این مسئله به بدن‌سازی برمی‌گردد، گفت: مصدومیت در فوتبال طبیعی است، متاسفانه ما شرایط لازم را برای تمرین کردن خوب به خصوص در زمین تمرینی‌مان نداریم و زمین تمرین ما چاله و چوله‌های فراوانی دارد و این را هم بگویم که زندگی بیرونی بازیکنان در مصدومیت بازیکنان تاثیر دارد و متاسفانه روی این مسئله کنترل نداریم و بازیکنان ما خیلی ساده مصدوم می‌شوند که مهم‌ترین عامل آن به زندگی بیرونی بازیکنان برمی‌گردد.

وی در مورد افت پرسپولیس بعد از تعویض «محمد نوری»، گفت: متاسفانه نوری در نیمه دوم نتوانست انتظارات ما را برآورده کند و اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می‌شوید. از او انتظار داریم و وقتی او تعویض شد موقعیت زیاد پیدا کردیم ولی شانس با ما یار نبود. شاید اگر نوری را تعویض نمی‌کردم ممکن بود بازی را ببریم، نمی‌توانم روی این موضوع قضاوت کنم. اگر عالیشاه در همان دقایق تعویض نوری توپ را به گل تبدیل می‌کرد شاید من بهترین تعویض دنیا را انجام داده بودم و این مسایل اما و اگر است و نمی‌توانم در موردش محکم صحبت کنم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تشویق «علی کریمی» از سوی شمار کمی از تماشاگران، گفت: باید به نظر هواداران احترام بگذاریم و این موضوع به هیچ عنوان تاثیری روی کار ما ندارد و تیمی که بازنده می‌شود باید این موضوع‌ها را تحمل کند.

دایی در مورد مشکلات مالی و مسایل مدیریتی که روی تیم تاثیر داشت، گفت: به هیچ عنوان این مسایل تاثیر نداشت چون من مدت‌ها بود از پرسپولیس چنین فوتبالی ندیده بودم و ما از نظر فوتبالی خیلی خوب بودیم، اما یک‌سری مشکلات دیگر حول‌و‌حوش باشگاه ما است که بر تیم ما تاثیر دارد اما نمی‌توانم بگویم این موضوع امروز روی تیم ما تاثیر داشت و مسوولان باشگاه هم تلاش می‌کنند مشکلات را حل کنند، اما آن‌طور که انتظار می‌رفت مشکلات حل نشد اما مسوولان تلاش خود را انجام می‌دهند که مشکلات را حل کنند.

تراکتورسازی و خطیبی در آزادی درس فوتبال دادند

تراکتورسازی در یک بازی غافلگیرکننده توانست پرسپولیس را با ٣ گل در ورزشگاه آزادی شکست دهد.

khatibi

به گزارش خبرآنلاین، «علی دایی» داشت خودش را آماده می‌کرد تا کنفرانس مطبوعاتی از یک بازی کاملن یک‌طرفه بگوید که تیم او برنده‌اش بوده اما خودش با تغییراتش پاس گل زیبایی به «رسول خطیبی» و تیمش داد تا مشکلات پرسپولیس را بیش از قبل کنند. پرسپولیس که در نیمه اول با ضربه سر «بنگر» به گل رسیده بود و در همان نیمه موقعیت‌های خوبی را با محمد نوری و عباس‌زاده بدست آورده بود و بارها از خط دفاعی تبریزی‌ها به رهبری احمد آل‌نعمه دومین یار گران‌قیمت رسمی لیگ‌برتر گذشته بود، نتوانست به رغم بازی خوب این تیم با رهبری نوری و عالیشاه تعداد گل‌هایش را افزایش دهد. خطیبی جوان خیلی زود مشکل تیمش را پیدا کرد و با تعویض آل‌نعمه روند بازی را در خط دفاعی‌اش متعادل کرد. در سوی مقابل اما تعویض‌های دایی نتیجه عکس داد. بیرون رفتن نوری که دل‌خوری کاپیتان را به هم‌راه داشت، هم‌راه شد با گل اول تراکتورسازی. گلی که روی یک ضربه معمولی با دفع ناقص بنگر در خط دفاع و تلاش بی‌وقفه مکانی هم‌راه شد که هر طور بود توپ را وارد دروازه خودی کردند. بعد از این تراکتوری‌ها می‌توانستند صاحب یک پنالتی باشند اما داور از کنار این صحنه گذشت. پرسپولیس بعد از این احساسی حمله می‌کرد و تراکتوری‌ها که پیش آمده بودند، عالی از موقعیت‌ها استفاده می‌کردند. آنها در ۵ دقیقه پایانی ابتدا با شوت بی‌نقص «ادینهو» و دقایقی بعد با فرار عالی نریمان جهان و ضربه تماشایی چیپ این بازیکن به گل سومش هم رسید تا دایی کنار زمین خشکش بزند و با خود فکر کند تیمی که شروع خوبی داشته چه‌طور این قدر زیبا و با نمایشی فنی اسیر جوانان تراکتورسازی شده است. به این فکر کند که چرا طرف‌داران تیمش یک‌صدا علی کریمی را صدا می‌زنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,