Saturday, 18 July 2015
30 September 2023
توسط پلیس امنیت

«محسن شجاع هنرمند و فعال مدنی بازداشت شد»

2014 September 13

خبر / رادیو کوچه

 

«محسن شجاع» هنرمند و فعال مدنی روز ١٢ شهریور ٩٣، توسط پلیس امنیت بازداشت شد  بنا بر گزارشی که روز جمعه بیست و یکم شهریور ماه به «رادیو کوچه» رسیده است، محسن شجاع، هنرمند و فعال مدنی عصر روز چهارشنبه، دوازدهم شهریور ماه توسط پلیس امنیت در خیابان طالقانی دستگیر و پس از انتقال به نیروی انتظامی خیابان وزرا، به دادسرای اوین منتقل شد.

براساس این گزارش «محسن شجاع» هم‌اکنون در زندان اوین بوده و از حق ملاقات و داشتن وکیل محروم است.

mohsenshoja

بنابه گزارش، رسیده به «رادیو کوچه» وی به جرم اقدام علیه امنیت ملی، اخلال در نظم عمومی و تبلیغ علیه نظام تفهیم اتهام  شده است.

بنابه همین گزارش، وی هم‌اکنون از شرایط جسمی مناسبی برخوردار نیست و مسوولین زندان نیز نسبت به وضعیت وی بی‌توجهی نشان می‌دهند. محسن شجاع در تماس تلفنی‌ای که با بستگان خود داشته است اعلام کرده است که برایش قرار وثیقه‌ی پنجاه میلیون تومانی صادر شده است.

«محسن شجاع» مسوول اداری شرکت خصوصی پخش فولاد و فعال در عرصه‌های هنری و نوازنده‌ برخی از گروه‌های موسیقی در تهران است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    امروز محسن شجاع را دیدم…تا کنون با ایشان اشنایی نزدیکی نداشتم و امروز آقای نوری زاد گرانقدر برای کمک به من آمده بودند و در این بین آقای شجاع هم به ما ملحق شدند…جوانی بسیار باشخصیت ، متین ، آماده ی کمک ، بزرگوار و … ان وقت این جوانان عزیز ما باید بدون دلیل بازداشت شده به زندانها فرستاده بشوند و شکنجه بشوند… درود بر محسن شجاع…درود بر محمد نوری زاد…درود بر انسان و درود بر انسانیت…