Saturday, 18 July 2015
13 December 2019
در دانشگاه علم و صنعت

«سعید قاسمی دیوید کامرون را حرام‌زاده و معترضان ٨٨ را بوزینه خواند»

2014 October 05

خبر / رادیو کوچه

 

 

فیلم حمله تند «سعید قاسمی» یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران، به «دیوید کامرون»٬ «وندی شرمن»٬ «کریستین امان‌پور»٬ «حسن روحانی»٬ «محمدجواد ظریف» و معترضان به نتیجه انتخابات سال ۸۸ منتشر شد.

وب‌سایت «دیگربان»، روز یک‌شنبه سیزدهم مهر ماه نوشته است، «آقای قاسمی هفته گذشته در دانشگاه علم و صنعت سخنرانی تندی علیه این افراد٬ سیاست خارجی دولت حسن روحانی و سیاست‌های غرب داشت که بازتاب چندانی در رسانه‌ها پیدا نکرد.»

بنابه نوشته این وب‌سایت، در فیلمی که از این جلسه منتشر شده٬ «قاسمی» خطاب به مسئولان دولت یازدهم می‌گوید کرامت از راه «زانو زدن» مقابل «وندی شرمن»٬ «کریستین امان‌پور» و «دیوید کامرون» حاصل نمی‌شود.

ghasemi

«قاسمی» در بخشی از این فیلم «دیوید کامرون»٬ نخست‌وزیر بریتانیا را «حرام‌زاده» و معترضان به نتیجه انتخابات سال ۱۳۸۸را «بوزینه» خطاب می‌کند.

سخنرانی «سعید قاسمی» در این برنامه یکی از تندترین سخنرانی‌های این فرمانده سپاه پاسداران در یک سال گذشته علیه دولت «حسن روحانی» محسوب می‌شود.

محافظه‌کاران تندرویی هم‌چون «سعید قاسمی» به شدت به سیاست خارجی دولت یازدهم انتقاد دارند و معتقدند با «لبخند‌های» ظریف مقابل غربی‌ها٬ جمهوری اسلامی به منافع خود نخواهد رسید.

آنها به دیدار «حسن روحانی» با «دیوید کامرون»٬ نخستین‌زویر بریتانیا در حاشیه اجلاس سازمان ملل نیز انتقاد داشته و به لندن به خاطر حملات «کامرون» علیه ایران به شدت تاخته‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


  1. romtin
    1

    agar khaye dare bere london ino bege