Saturday, 18 July 2015
02 August 2021
حسن روحانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

«عده‌ای می‌خواهند با یک باند کشور را اداره کنند»

2010 March 12

رادیو کوچه

حسن روحانی می‌گوید که عده‌ای می‌خواهند با یک باند کشور را اداره کنند.
به گزارش ایلنا حسن روحانی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که «جامعه ما جامعه‌ای شده که عده‌ای می‌خواهند عده‌ای دیگر را حذف کنند» از تفرقه موجود در جامعه انتقاد کرد.
به گفته‌ی آقای روحانی «کوته نظران متحجر مقدس‌ماب» کسانی بودند که سبب آزار آیت‌اله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی می‌شدند و «نباید اجازه داد این افراد راه را مشخص کنند»
دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی ایران هم‌چنین با تاکید بر این‌که «نباید هر کسی اجازه گفتن هر سخنی داشته باشد» تصریح کرد: «باید از خرافه و تحجر دست برداریم و نگذاریم که جامعه به آن سو برود. بسیاری به خود اجازه می‌دهند هر سخنی را بگویند و حتا نسبت به بیت امام و یادگاران امام سخن ناروا بگوید.»
به نظر می‌رسد این سخنان آقای روحانی در واکنش به موضع‌گیری شماری از مسوولان دولتی است که علیه حسن خمینی – نوه آیت‌اله خمینی- صحبت به میان آورده بودند.
آقای روحانی در ادامه افزود: «می‌خواهند با یک باند کشور را اداره کنند ولی بدانیم که برای رسیدن به تعالی، ‌75 میلیون جمعیت ایران باید همه در کنار هم باشند و نباید راه امام را از بین ببریم و فراموش کنیم. »
وی در پایان خاطرنشان کرد: «این مردم زجر کشیدند تا اسلام حاکم شود. همه باید بدانند که اگر خانه‌ای آرام نباشد، ‌نمی توان کارهای بزرگی در آن انجام داد،‌»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: ,