Saturday, 18 July 2015
05 December 2021
زیر یه خم

«از گرگ‌کشی جاسم کرار در ایران تا گریه مهدوی‌کیا»

2014 October 18

مسیب سروندی / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

هم‌راه شما خواهیم بود با یکی دیگر از سری برنامه‌های زیر یه خم و در این شماره علاوه بر رشته‌های مختلف ورزشی و پرداختن به پشت‌پرده خبرهای روز ورزش ایران، اشاره‌ای خواهیم داشت به واکنش مجری صدا و سیمای ایران به عکسی از کرار جاسم و هم‌چنین گریه‌های مهدی مهدوی‌کیا در هنگام خداحافظی از ملی‌پوشان جوان فوتبال ایران.

 

«باشگاه جوانه از تمامی لیگ‌های تکواندو کنار کشید»

باشگاه مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه تهران در اعتراض نسبت به قضاوت نادرست داوران در لیگ‌برتر نوجوانان از تمامی لیگ‌های تکواندو کشور انصراف داد.

«رحیم صالحی» مدیر و سرمربی تیم‌های تکواندو مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه تهران درباره انصراف جوانه از لیگ‌های تکواندو عنوان کرد: با توجه به این‌که داوری‌های لیگ‌برتر نوجوانان در این هفته بسیار نامناسب بود و به ضرر تیم ما تمام شد از حضور در ادامه مسابقات انصراف می‌دهیم.

وی ادامه داد: ناهماهنگی داوران و اشتباهات مکرر آنها به حدی است که نتایج مسابقات را تغییر می‌دهد و متاسفانه کسی هم مسوولیت آن را نمی‌پذیرد و به داد تیم‌ها به‌خصوص تیم ما نرسیده است. در واقع حق تیم ما خورده شده است.

tekwando

صالحی تصریح کرد: با توجه به مشکلات داوری که همیشه در لیگ‌های تکواندو صدای باشگاه‌ها و تیم‌ها را درآورده باشگاه جوانه از تمامی لیگ‌های کشوری که در آن ثبت‌نام کرده است انصراف می‌دهد.

«کاشانی‌ها می‌آیند تا فوتبالی‌ها هم‌چنان خانه‌نشین باشند»

تغییرات باید درست و اصولی ایجاد شود، نه این‌که فقط نام افراد عوض شود و هم‌چنان شاهد عوامل غیرفوتبالی و غیرمتخصص در جامعه فوتبال باشیم.

حکایت فوتبال‌ ایران به اندازه کافی دردآور شده، فوتبالی که مدیران غیرفوتبالی بر آن حکومت می‌کنند و هم‌چنان با تصمیمات اشتباه خود تیشه بر ریشه این رشته جذاب و پرطرفدار می‌زنند و هرچه طرفداران فوتبال بیشتر حرص می‌خورند، آقایان بیشتر می‌خندند.

ناکامی‌های‌ متوالی تیم‌های ملی پایه در میادین مختلف باعث شد در روزهای اخیر شاهد تحرکاتی در رسانه‌ها، مطبوعات و فدراسیون‌ فوتبال باشیم و آقایان به این نتیجه رسیدند که باید در بین مسوولان تیم‌های ملی پایه و کادر‌فنی آنها تغییراتی ایجاد کنند.

وقتی اصل ماجرا ایراد دارد، تغییرات چه حاصلی خواهد داشت؟ ضمن این‌که تغییرات باید درست و اصولی ایجاد شود، نه این‌که فقط نام افراد عوض شود و هم‌چنان شاهد عوامل غیرفوتبالی و غیرمتخصص در جامعه فوتبال باشیم.

اتفاق عجیبی که در تیم‌ملی امید ایران رخ داد، حضور «حبیب کاشانی» عضو شورای‌شهر تهران در تیم‌ملی امید به عنوان مدیر این تیم بود. کاشانی در گذشته مدیرعامل و سرپرست‌موقت باشگاه پرسپولیس بوده و امروز به عنوان مدیر تیم امید مشغول به کار شده است.

در گذشته هم کاشانی در حالی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد که افرادی شایسته‌تر از او برای حضور در جمع سرخ‌پوشان تهرانی زیاد بودند و «حاج‌حبیب» بدون سابقه ورزشی ممتاز به عنوان مدیرعامل این باشگاه منصوب شد و امروز هم افرادی بهتر از کاشانی هستند که مدیر تیم‌ملی امید شوند، اما شاهد حضور او در چنین جای‌گاه بزرگ و با اهمیتی هستیم.

perspolis

نگاهی به تاریخ فوتبال ‌ایران بیندازیم. در ایران آدم‌های‌ فوتبالی که مدیریت را به خوبی بلد هستند، کم نیستند. افرادی هم‌چون حشمت مهاجرانی، حسن حبیبی، اصغر شرفی، همایون شاهرخی و… که سال‌ها برای فوتبال ‌ایران زحمت کشیده‌اند و افتخارات زیادی کسب‌ کرده‌اند، اما امروز هیچ جایی در فوتبال ‌مملکت ندارند. افرادی کاربلد و دل‌سوز که همواره با تمام وجود برای فوتبال ‌ایران زحمت کشیده‌اند و باعث شده‌اند نام ‌ایران در بالاترین میادین فوتبال آسیا و جهان مطرح شود و همواره افتخارآفرین بوده‌اند، اما امروز باید خانه‌نشین باشند تا افرادی مانند حبیب کاشانی مدیر تیم‌های ملی شوند.

آیا باید فوتبالی‌ها همواره خانه‌نشین باشند تا غیرفوتبالی‌ها عنان این رشته را به دست بگیرند؟ آیا قرار نیست افسار فوتبال به دست اهلش و خانواده خودش بیفتد و اداره شود؟ آیا قرار نیست از تجربیات و ناکامی‌های گذشته درس بگیریم؟

امید داشتیم مدیران‌فدراسیون‌ فوتبال از اتفاقات و ناکامی‌های سال‌های اخیر درس بگیرند، اما انگار نرود میخ آهنین در سنگ و هم‌چنان باید شاهد افراد غیرفوتبالی در سطح اول فوتبال ‌ایران باشیم تا این رشته جذاب و پرطرف‌دار بیش از پیش در سراشیبی سقوط قرار گرفته و در نهایت به قهقرا برود.

«حاشیه‌ای بر دو نامه‌ای که در چند روز اخیر در فوتبال ایران رسانه‌ای شد»

در واقع این روزها شاهد استراتژی نامه‌نگاری «علی کفاشیان» و اطرافیانش هستیم. از یک سو هیات‌رییسه نامه رسمی‌اش را علنی می‌کند تا سود تبلیغاتی خود را ببرد و مورد نقد واقع نشود و از سوی دیگر علی کفاشیان که قافیه را تنگ دیده این‌بار پیگریانه‌تر ماجرای حق‌پخش را پیش می‌کشد تا آخرین تیرهای ترکش خود را برای کسب محبوبیت خرج کند.

سلسله نتایج ضعیف تیم‌های پایه در فوتبال ایران دست به دست هم داد تا علی کفاشیان صدای تغییرات در فدراسیون خود را رساتر از قبل بشنود. در همین هفته گذشته شایعه برکناری «مهدی محمدنبی»، مرد همه‌کاره فدراسیون و مغز متفکر جریانی که علی کفاشیان را در راس فوتبال ایران نگه‌داشته دهان به دهان می‌گشت تا همه بدانند که این‌بار برخلاف دوران پیش از امضای قرارداد «کارلوس کی‌روش» نه سخن از اعمال قدرت وزارت ورزش که یک خواست همگانی است تا سروسامانی به اوضاع به‌هم‌ریخته فوتبال ایران داده شود.

در هفته‌ای که گذشت اتفاقات جالب و معناداری در فوتبال ما رخ داد. یکی از آنها سه روز پیش در ابعاد گسترده‌ای روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت حکایت از نامه محرمانه‌‌ای داشت که هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال در آن از علی کفاشیان بابت شکست‌های اخیر تیم‌ملی توضیح خواسته بودند. نامه محرمانه‌ای که با تاکید بر قید «محرمانه» بودن آن از سوی هیات‌رییسه همه اما از آن خبر داشتند و خب عقل سلیم به ما می‌گوید که هدف این نامه محرمانه نه بررسی دقیق و واقعی علل افول و سقوط فوتبال ایرانی و نه توبیخ علی کفاشیان که یک‌جور موج سواری رسانه‌ای است تا اهالی هیات‌رییسه‌ فوتبال چندان از افکار عمومی و موج منتقدان سفت و سخت علی کفاشیان عقب نمانند.

kafashian

وگرنه اگر انتقادی به مدیریت فوتبالی در فدراسیون وارد است علاوه بر علی کفاشیان که نوک پیکان تهاجم‌ها به سوی او نشانه رفته سایرینی نظیر نبی، آیت‌الهی، فریده شجاعی و دیگر اعضای هیات‌‌رییسه هم به اندازه کافی متهم هستند و تصمیمات انتقاد برانگیز گرفته‌اند. اما هیات‌رییسه که تا همین چندی پیش خودش را نسبت به اتفاقات فدراسیون فوتبال بی‌تفاوت نشان می‌داد حالا سوار موج انتقادات شده تا با انتقاد از این وضعیت، خود را از شر این نقدها دور کند.

اما علی کفاشیان که استاد بازی با مهره‌های مختلف برای نگه‌داشتن صندلی ریاست‌اش است و این مهم را در سال‌های گذشته خیلی خوب به ما یادآوری کرده در همین فاصله با نوشتن یک نامه جنجالی به رییس سازمان لیگ به دنبال آغاز بازی است که شاید ضربه موج تغییرات در فدراسیون فوتبال را کم کند. علی کفاشیان در ادامه داستان دنباله‌دار ماجرای حق پخش تلویزیونی در نامه‌ای به «مهدی تاج» از او خواسته تا مانع ورود دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها شود. تصمیم شجاعانه‌ای که در دو ماه گذشته خیلی‌ها منتظر گرفتن آن از سوی مسوولان فوتبال ایران بودند. بی‌شک اگر روز سه‌شنبه شبکه‌های مختلف سیما نتوانند وارد ورزشگاه‌ها شوند و بازی‌های هفته دوازدهم را پخش زنده کنند اتفاق مهم و بزرگی در فوتبال ما رخ می‌دهد و فوتبال کشور ایران را یک گام تا احقاق حقوق واقعی خود نزدیک‌تر خواهد کرد. اتفاقی که رسانه‌ها هم نشان دادند در این مدت به‌خوبی حاضرند در برابر صدا‌و‌سیما از حقوق فوتبال دفاع کنند.

اما همین اتفاق ممکن است موجب شود که جای‌گاه علی کفاشیان در صندلی ریاست خود محکم و محکم‌تر شود. در واقع علی کفاشیان با نوشتن نامه دو روز پیش خود به مهدی تاج و در صورت عملی کردن آن در روز سه‌شنبه هزینه برکناری خود را بسیار بالا می‌برد تا حداقل در زمان فعلی کسی به‌ فکر برکناری مدیری که علا‌رغم همه فجایعی که در دوران مدیریتش به‌بار آورد، در برابر صدا‌و‌سیما قد علم کرد نیفتد.

در واقع این روزها شاهد استراتژی نامه‌نگاری علی کفاشیان و اطرافیانش هستیم. از یک‌سو هیات‌رییسه نامه رسمی‌اش را علنی می‌کند تا سود تبلیغاتی خود را ببرد و مورد نقد واقع نشود و از سوی دیگر علی کفاشیان که قافیه را تنگ دیده این‌بار پیگیرانه‌تر ماجرای حق‌پخش را پیش می‌کشد تا آخرین تیرهای ترکش خود را برای کسب محبوبیت خرج کند.

«وداع قهرمان لیگ‌برتر با جام حذفی فوتبال»

مرحله یک‌شانزدهم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) در شهرهای مختلف پیگیری شد که شکست فولاد خوزستان قهرمان فصل گذشته لیگ و ملوان برابر دو تیم دسته اولی پارسه و صنعت ساری از مهم‌ترین اتفاقات بود.

تیم فولاد خوزستان در تهران و با تنها گل دقیقه «محمدصادق طاهری» در دقیقه ٣۴ مغلوب تیم دسته اولی پارسه شد و وداع زودهنگامی را با جام حذفی داشت.

پارسه تهران در مرحله یک‌هشتم نهایی با برنده دیدار استقلال تهران و فولاد نوین اهواز دیدار خواهد کرد.

«جادوگر‌ها از من دویست میلیون خواستند»

مدیر عامل سابق داماش گیلان گفت: فصل گذشته جادوگرها از من دویست میلیون تومان خواستند تا تیم را در لیگ‌برتر نگه دارند.

«امیر عابدینی» پس از پیروزی تیم پارسه مقابل فولاد خوزستان در جام حذفی در جمع خبرنگاران در مورد دلیل حضورش در ورزشگاه، گفت: تیم پارسه متعلق به برادر من است و آمدم بازی تیمش را ببینم. وی در مورد حضور رمال‌ها در فوتبال ایران، گفت: متاسفانه حضور رمال‌ها و جادوگر‌ها در فوتبال ایران زیاد شده است و برخی از تیم‌ها به جای این‌که به دنبال مسایل فنی بروند به رمال‌ها رو آورده‌اند. وی ادامه داد: فصل گذشته جادوگرها از من دویست میلیون تومان خواستند تا مثلن دعا کنند و تیم در لیگ‌برتر بماند و سقوط نکند و وقتی این خواسته را قبول نکردم پیامک‌های تهدید‌آمیزی دریافت کردم.

«جاسوس را پیدا کنم کتکش می‌زنم»

«خانزاده» مدافع جوان پرسپولیس که طی چند روز گذشته حرف و حدیث‌های زیادی در مورد تقابل او با «حمیدرضا سیاسی» به گوش می‌‌رسید در این مورد ادعاهای جالبی را مطرح کرد.

خانزاده در گفت‌وگو با «ورزش سه»، ابتدا در مورد پیروزی تیم سرخ‌پوشان مقابل تیم «عباس سرخاب» چنین گفت: تیم حریف تیم بسیار دونده و قابل احترامی بود. آنها بسیار با انگیزه بودند و مقابل پرسپولیس تا حد توان جنگیدند، اما خوش‌بختانه ما به رغم این‌که تمرینات سنگینی را در کیش برگزار کرده بودیم، توانستیم یک پیروزی شیرین را کسب کنیم.

خانزاده در مورد این‌که خیلی‌ها معتقدند به ثمر رساندن ٣ گل نشان از ضعف پرسپولیس در این مسابقه داشته و سرخ‌پوشان باید بیشتر از اینها حریف دسته دومی خود را به توپ می‌‌بستند بیان کرد: این حرف‌ها در فوتبال حرفه‌ای دنیا معنا ندارد. بارها در جام حذفی ایران و کشورهای اروپایی دیده‌ایم که یک تیم دسته اولی و دومی قهرمان می‌‌شود، همان‌طور که گفتم حریف دیروز ما بسیار دونده و با‌انگیزه بود، ما هم از یک اردوی سنگین برگشته بودیم به همین خاطر این پیروزی نشان می‌‌دهد که ما کارمان را خوب انجام داده‌ایم.

siasi

خانزاده در واکنش به حرف و حدیث‌هایی که پیرامون اختلاف او با «حمیدرضا سیاسی» در اردوی شب قبل از مسابقه به وجود آمده بود به «ورزش سه» گفت: واقعن نمی‌ دانم چه بگویم و هنوز هم هنگ هستم. مثل این می‌‌ماند که بگویند خانزاده برج میلاد تهران را جابه‌جا کرده است. خب، وقتی چنین کاری را نکرده‌ام و به من نسبت می‌‌دهند چه واکنشی باید داشته باشم. آن‌هم من خانزاده که در این مدت نه حاشیه‌ای داشته‌ام و نه مشکلی را برای تیمم به وجود آوردم.

خانزاده در پاسخ به این سوال که تلاش نمی‌‌کنند تا جاسوس تیمشان را پیدا کنند گفت: من حال و حوصله این کارها را ندارم، بازیکن فقط باید به فکر بازی و تمرین باشد. اما امیدوارم کادرفنی و مسوولان باشگاه این جاسوس را پیدا کنند چون قصد دارم چنان او را بزنم که دیگر نتواند چند ماه فوتبال بازی کند. به حضرت عباس کسی که این اخبار را از درون تیم به بیرون می‌‌دهد کارش از دزدی بدتر است. دزد به خانواده‌اش، به برادرانش و به پدرش که او را از لحاظ مالی تامین می‌‌کند نمی‌‌زند. اما این جاسوس بدتر از دزد ما هم اخبار ما را داخل تیم به بیرون می‌برد و هم دروغ می‌‌گوید. امیدوارم این فرد هرچه زودتر پیدا شود تا به صورت اساسی مشکلش را حل کنیم.

«دستمان برای بازی‌های آسیایی بسته بود»

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی با اشاره به این‌که برای حضور در مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی از لحاظ مهره با کمبود مواجه بودیم گفت: امیدوارم با ورود نیروهای جوان مستعد به تیم‌ملی در آینده با چنین مشکلی مواجه نشویم.

pazaj

«احد پازاج» درباره عمل‌کرد تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون اظهار کرد: ما ١٠روز قبل از حضور در بازی‌های آسیایی از رقابت‌های جهانی ازبکستان بازگشتیم و شرایط بسیار حساسی را پیش‌رو داشتیم، چرا که باید در هر دو روی‌داد جهانی و آسیایی از حیثیت کشتی ایران دفاع می‌کردیم و با توجه به این‌که از لحاظ مهره دستمان بسته بود کار بسیار سخت و مشکلی داشتیم اما خدا را شکر توانستیم از هر دو روی‌داد سربلند بیرون بیاییم.

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی افزود: در مسابقات جهانی خدا را شکر توانستیم قهرمان شویم و پس از آن نیز برای نخستین‌بار در تمامی اوزان در بازی‌های آسیایی صاحب مدال شدیم. عمل‌کردمان در مسابقات جهانی ازبکستان عالی بود و در بازی‌های آسیایی نیز با توجه به شرایط عمل‌کرد خوبی داشتیم، البته ادعا نمی‌کنیم که هیچ ایرادی نداشتیم و به امید خدا با بررسی‌هایی که انجام خواهید داد اشکالات را برطرف می‌کنیم.

وی با اشاره به ناداوری‌ها در حق کشتی‌گیران ایران در بازی‌های آسیایی گفت: کره‌ای‌ها به هر شکل ممکن به‌دنبال این بودند تا رتبه دوم بازی‌های آسیایی را کسب کنند که به اعتقاد من این‌گونه بی‌اخلاقی‌ها با روح ورزش و بازی‌های آسیایی منافات دارد و مسوولان شورای المپیک آسیا باید در این خصوص به صورت جدی وارد عمل شوند تا این‌گونه بی‌اخلاقی‌ها در دوره‌های بعد تکرار نشود. متاسفانه دو طلای صد در صد «کریم‌فر» و «عبدولی» با ناداوری از ایران گرفته شد.

پازاج تصریح کرد: هرچند کریم‌فر در دیدار مقابل حریف کره‌ای اشتباهاتی را مرتکب شد و باعث شد بهانه به دست آنها بیافتد اما کشتی یک ورزش درگیرانه است. مگر می‌شود در طول چند ثانیه یک کشتی‌گیر را سه اخطاره کرد. به نظر من اتفاقات کشتی کریم‌فر مقابل حریف کره‌ای در دنیا بی‌نظیر بود. هم‌چنین در حق سعید عبدولی نیز ناجوان‌مردانه عمل کردند و حقش را خوردند. الان شرایط به گونه‌ای شده که نتیجه کشتی توسط داوران رقم می‌خورد و اتحادیه جهانی کشتی باید فکری در این‌باره انجام دهد.

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی در واکنش به اظهار‌نظر برخی کارشناسان که فن فیتوی سعید عبدولی مقابل حریف کره‌ای را خطا دانستند گفت: به نظر من کسانی‌که می‌گویند فیتوی عبدولی مقابل حریف خطا بود یا کشتی نگرفته‌اند یا چیزی از کشتی نمی‌دانند، اصلن این موضوع را قبول ندارم. اگر خطا بود چرا داور تشک به او امتیاز داد. نباید خودی‌ها این‌گونه قضاوت کنند بلکه باید تحلیل درستی در این‌باره ارایه دهند. کسانی‌که کشتی گرفته‌اند به خوبی می‌دانند که فیتوی عبدولی هیچ نقصی نداشت. خود کره‌ای‌ها سال‌های سال به همین شکل فیتو اجرا می‌کنند و در سبک‌وزن با همین شیوه قهرمان المپیک شدند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم پشتوانه‌سازی برای تیم‌ملی کشتی فرنگی بزرگ‌سالان گفت: در مسابقات قهرمانی جوانان کشور که اخیرن برگزار شد کشتی‌گیران جوان بسیار خوبی توانستند خود را نشان دهند. به امید خدا در رقابت‌های بزرگ‌سالان نیز تمامی استان‌ها شرکت کنند و چهره‌های جدیدی وارد تیم‌ملی کشتی شوند تا دستمان مانند مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی بسته نباشد.

پازاج افزود: به‌عنوان مثال ما در وزن ٩٨ کیلوگرم «قاسم رضایی» و «مهدی علی‌یاری» را داشتیم که هر دو از کشتی‌گیران بسیار خوب ما محسوب می‌شوند و در کنار یک‌دیگر توانستند مکمل خوبی باشند و رضایی در مسابقات جهانی توانست به مدال برسد و علی‌یاری نیز در عین جوانی مقتدرانه طلای بازی‌های آسیایی را از آن خود کرد. ما اگر در همه اوزان دو، سه کشتی‌گیر بسیار خوب داشته باشیم مطمئنن عمل‌کردمان بسیار بهتر خواهد شد و در سال‌های آینده مشکلی بابت کمبود مهره نخواهیم داشت که این منوط به پشتوانه‌سازی خوب در کشتی و ورود جوانان مستعد به تیم‌‌ملی است.

«استقبال جالب مجری برنامه معروف تلویزیونی از جدایی هافبک استقلال»

مجری برنامه ورزش و مردم امروز در حاشیه برنامه‌اش عکسی از «جاسم کرار» بازیکن عراقی استقلال را به تصویر کشید که تفنگ در دست گرگی را شکار کرده بود.

jasem

این در حالی بود که شفیع درباره این عکس گفت: حالا نمی‌دانیم این عکس تا چه اندازه واقعی است اما امیدواریم حداقل در ایران نباشد.

«شفیع» ادامه داد: فکر می‌کنم اگر کرار در ایران می‌ماند همه یوزپلنگ‌های ما را شکار می‌کرد، پس همان بهتر که از ایران رفت.

«گریه مهدوی‌کیا و خداحافظی از تیم جوانان»

با نتیجه‌ای که تیم جوانان در میانمار کسب کرد به نظر می‌رسد «علی دوستی‌مهر» و «مهدی مهدوی‌کیا» از این تیم جدا خواهند شد.

این تیم ابتدا به تایلند باخت، سپس مغلوب یمن شد و در بازی آخر که جنبه تشریفاتی هم داشت مقابل میانمار به پیروزی رسید تا وداعی تلخ با این بازی‌ها داشته باشد.

نکته جالب اما اتفاقات رختکن این تیم، پس از حذف از مسابقات است. جایی‌که بازیکنان تیم جوانان با حالتی بهت‌زده به صحبت‌های کیا و اشک‌های او خیره شده بودند.

کیا که مدیر فنی تیم جوانان بود رو به بازیکنان گفت: بچه‌ها، ما در حقتان کم نگذاشتیم. نه من و نه علی دوستی‌مهر و اعضای کادر‌فنی. هر کاری که از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم اما نشد که نشد. اتفاقی است که افتاده اما امیدوارم که در آینده روزهای موفقی داشته باشید.

این صحبت‌های کیا و اشک‌های او به معنای خداحافظی او از تیم جوانان بود. نکته‌ای که در رختکن هم به گوش بازیکنان این تیم رسید. البته دوستی‌مهر هم دقایقی اشک ریخت.

به نظر می‌رسد با توجه به شرایط موجود، دوستی‌مهر دیگر از تیم‌های پایه خواهد رفت. مگر این‌که اتفاق خاصی رخ بدهد و او به تیم نوجوانان برود.

«جام قهرمانی ملت‌های آسیا به ایران نمی‌آید»

در حالی‌که فدراسیون فوتبال ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده بود تا ایران هم در مسیر عبور جام قهرمانی ملت‌های آسیا قرار بگیرد، اما با توجه به این‌که مسیر عبور این جام پیش از این مشخص شده است، کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا از ایران عذرخواهی کرد و حضور نمادین جام قهرمانی جام ملت‌های ٢٠١۵ استرالیا در ایران منتفی شد.

مطالب مرتبط

از پشت‌پرده دیدار با رئال‌مادرید تا بالا گرفتن مشکل منکراتی کرار

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , , ,