Saturday, 18 July 2015
21 September 2020
به وزیر ارشاد

«نامه تهدیدآمیز بسیج دانشجویی به آنچه بی‌حیایی هنرمندان نامیده‌اند»

2014 October 19

خبر / رادیو کوچه

 

بسیج دانشجویی ۴۰ دانشگاه در ایران، طی نامه‌ای سرگشاده به علی جنتی، وزیر ارشاد این کشور نوشته‌اند: «نمی‌دانیم چه بر سر برخی افراد آمده که در سال اقتصاد و فرهنگ، نه فقط در شعار که در رفتار و عمل، فرهنگ اسلامی ـ ایرانی را از اولویت اول خود خارج کرده و بی‌فرهنگی و بی‌حیایی را ترویج می‌کنند.»

این بسیجیان در نامه خود خطاب به وزیر ارشاد ایران با تاکید بر این‌که، اینجا ایران اسلامی است می‌افزایند: «آیا معنی مدیریت جهادی در سال اقتصاد و فرهنگ، حمایت از کنسرت‌های تکخوانی زنان آوازه‌خوان و حرکات موزون و رقص باله در حضور مردان است؟! معلوم نیست اگر نام امسال مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ نبود چه می‌کردید؟!»

basij

وب‌سایت خبری شبکه دویچه‌وله روز یک‌شنبه بیست و هفتم مهر ماه با انتشار این خبر نوشته است، آن‌ها در این نامه از وزیر ارشاد می‌پرسند: «با کدامین حکم و اجازه شرعی چنین مجوزهایی صادر کرده‌اید؟ رقص زنان آوازه‌خوان در پایتخت ایران، مطابق با کدام سرفصل و اولویت فرهنگ این کشور است؟»

بنابه این گزارش، بسیجیان به تهدید نوشته‌اند: «آقای وزیر! محرم نزدیک است و به یادتان می‌آوریم که حماسه ۹ دی در ادامه عاشورا است؛ آیا برخی هوس دیدن یک حماسه ۹ دی دیگر در سال اقتصاد و فرهنگ برای به هم پیچیدن طومار فتنه‌گران فرهنگی را دارند؟»

ساز‌مان‌های بسیج دانشجویی ایران همچنین ضمن ابراز انزجار عمیق از وقایع به گفته آن‌ها، ضد فرهنگی روزهای اخیر، به وزیر ارشاد و مسئولان فرهنگی دولت و همچنین کمیسیون فرهنگی مجلس اخطار جدی داده‌اند که در صورت اصلاح نشدن وضعیت موجود، به انتشار بیانیه اکتفا نخواهند کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    SuhjO7 bljahsqdmvhn, [url=http://lbtgiffywvkb.com/]lbtgiffywvkb[/url], [link=http://ygawnawlgrlq.com/]ygawnawlgrlq[/link], http://gihrotjyqdha.com/