Saturday, 18 July 2015
27 September 2023
در مقابل تالار وحدت تهران

«تشیع جنازه خواننده جوان ایرانی با شرکت هزاران نفر برگزار شد»

2014 November 16

خبر / رادیو کوچه

 

هزاران نفر از مردم ایران روز یک‌شنبه بیست و پنجم آبان ماه، در مراسم تشییع پیکر «مرتضا پاشایی» خواننده پاپ جوان ایرانی در مقابل تالار وحدت شرکت کردند.

بنابه گزارش رسانه‌های داخلی ایران، علاوه بر شهروندان تهرانی عده زیادی از مردم از شهرها و شهرستان‌های دور دست برای شرکت در این مراسم به تهران آمده بودند.

خبرگزاری‌های ایران در این رابطه گزارش داده‌اند، پس از درگذشت مرتضا پاشایی دیروز و امروز (یک‌شنبه) در شهرهای مختلف ایران به ویژه مراکز استان‌ها مراسم گوناگونی از سوی دوستدارانش به یاد او برگزار شد.

pashai

در همین رابطه «ایرنا» خبرگزاری رسمی ایران، گزارش داده است که روز شنبه پس از مرگ مرتضا پاشایی حتا در برخی شهرهای مذهبی ایران نظیر قم و مشهد نیز صدها تن از علاقه‌مندان او به خیابان آمدند و ترانه‌های او را می‌خواندند.

خبرگزار «ایلنا» نیز در این زمینه نوشته است که در مراسم تشیع جنازه «مرتضا پاشایی» ازدحام جمعیت به قدری بود که کارمندان وزارت ارشاد و خبرنگاران نتوانستند به داخل تالار وحدت راه یابند.

بنابه گزارش این خبرگزای، جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر «مرتضا پاشایی»، برخی ترانه‌های او نظیر «یکی هست» و «عصر پاییزی» را همخوانی می‌کردند.

این خواننده جوان موسیقی پاپ ایران که بیش از یک سال با سرطان معده دست و پنجه نرم می‌کرد، روز جمعه بیست و سوم آبان ماه، در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تهران درگذشت.

مطالب مرتبط

مرتضا پاشایی خواننده پاپ ایران درگذشت

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,