Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
وزیر خارجه چین

«مذاکرات اتمی به دلیل دشواری‌های فنی به زمان بیشتری نیاز دارد»

2014 November 24

خبر / رادیو کوچه

 

آخرین روز مذاکرات پیش از پایان مهلت نهایی برای رسیدن به توافق جامع هسته‌ای میان ایران و شش قدرت جهانی، صبح روز دوشنبه بیست و چهارم نوامبر در وین آغاز شد.

بنابه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»، «وانگ یی»، وزیر امورخارجه چین نیز صبح امروز برای پیوستن به مذاکرات اتمی ایران و گروه ۵+١ که در هتل کوبورگ در شهر وین برگزار می‌شود، وارد اتریش شده است.

بنابه گزارش این خبرگزاری، «وانگ یی»، وزیر امور خارجه چین که صبح روز دوشنبه به منظور شرکت در مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ١+۵ وارد وین شده، اظهار کرده است: «به دلیل وجود دشواری‌های فنی زمان بیش‌تری برای مذاکرات هسته‌ای ایران لازم است.»

mozakratatomi

با پیوستن «وانگ یی»، وزیر امورخارجه چین به مذاکرات، هم‌اکنون تمام وزرای خارجه کشورهای گروه ۵+۱ همراه وزیر امورخارجه ایران در وین حاضر هستند.

در یکی از آخرین اظهارنظرها پیرامون این مذاکرات، «لوران فابیوس»، وزیر امورخارجه فرانسه گفته است همچنان اختلاف نظرهای زیادی باقی است.

همچنین پس از آنکه در چند ساعات گذشته برخی از رسانه‌های خبری، صحبت از دستیابی به نوعی توافق سیاسی درباره تمدید مهلت مذاکرات در وین کردند، خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گزارش داده است که «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با «محمدجواد ظریف» به او پیشنهاد توافق بر سر تمدید مهلت مذاکرات را داده است.

مطالب مرتبط

دستیابی به توافق بر سر پرونده اتمی ایران منتفی است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd888112 elavil generic buy colchicine online buy robaxin