Saturday, 18 July 2015
04 August 2021
آیت‌اله هاشمی رفسنجانی:

«صدا و سیما نباید باندی باشد»

2010 March 14

رادیو کوچه

رییس مجلس خبرگان می‌گوید که صدا و سیما اگر باندی شود و بخواهد برای یک باند کار کند اعتماد مردم را از دست می‌دهد.
آیت‌اله هاشمی رفسنجانی روز گذشته در گفت‌گویی با پایگاه اطلاع‌رسانی خود با بیان این‌که «لازمه موفقیت صدا و سیما ملی شدن است» تصریح کرد: «صدا و سیما باید نگاهش به همه مردم باشد و به منافع کل نگاه کند. این نقطه ضعف صدا و سیماست اگر خدایی نکرده باندی شود و برای یک باند بخواهد کار کند. در این صورت اعتماد مردم را از خود سلب می‌کند اگرچه در یک بخشی از جامعه ممکن است طرفدارانی پیدا کند. این عملکرد رسالت صدا و سیمایی که اصل اسمش رسانه ملی است، نیست.»
وی هم‌چنین در خصوص معترضین و دانشجویان اظهار داشت: «من هرگز از آن‌ها نمی‌خواهم ساکت باشند، باید حرفشان را بزنند ولی ما باید به‌گونه‌ای صحبت کنیم که دشمنان خارجی و استکبار که در کمین ما هستند سو  ‌استفاده نکنند، یا بهانه‌ای به دست کسانی که در داخل هستند و می‌خواهند فضا را امنیتی کنند ندهیم. باید فضا منطقی و عقلانی باشد. فکر می‌کنم در فضای منطقی افرادی که حرف خوب دارند – و دانشجویان می‌توانند از آنها باشند – نهایتن موفق می‌شوند»
اظهارات آیت‌اله هاشمی رفسنجانی در حالی بیان می‌شود که بر اساس گزارش رسانه‌های داخلی و خارجی شمار زیادی از دانشجویان معترض به دولت ایران هم‌اکنون در زندان به سر می‌برند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,