Saturday, 18 July 2015
02 October 2023
با انتشار یک ویدیو

«داعش در حین سربریدن یک پیشمرگ کرد اوباما را نیز تهدید بر سربریدن کرد»

2015 January 29

خبر / رادیو کوچه

 

شبه‌نظامیان اسلام‌گرای افراطی دولت اسلامی، «داعش» با انتشار ویدیویی، با سربریدن یکی از پیشمرگه‌های اقلیم کردستان، «باراک اوباما» را تهدید کردند که در کاخ سفید گردنش را قطع خواهند کرد.

شبه‌نظامیان دولت اسلامی، «داعش» چهارشنبه شب بیست و هشتم ژانویه، با انتشار یک ویدیو که از خیابان‌های موصل ضبط شده بود، ابتدا اعلام کردند که سر باراک اوباما را در کاخ سفید قطع خواهند کرد و سپس سر یک سرباز کرد را از بدن جدا کردند.

شبه‌نظامی داعش که سر این سرباز کرد را از تن جدا می‌کند به زبان کردی می‌گوید: اوباما بدان که ما به آمریکا می‌رسیم، بدان که ما سر تو را در کاخ سفید از تن جدا کرده و آمریکا را به یک کشور مسلمان تبدیل می‌کنیم.

22

این شبه‌نظامی همچنین تهدیدهای خود علیه دیگر کشورهای غربی را تکرار کرده و می‌گوید: این پیام من به فرانسه و خواهرش بلژیک می‌باشد. ما به شما هشدار می‌دهیم که با خودروهای بمب‌گذاری شده و مواد منفجره به کشورتان خواهیم آمد.

این پیام ویدیویی، می‌تواند پاسخ داعش به شکست‌هایی باشد که این گروه طی چند روز اخیر، در مقابل نیروهای پیشمرگ کردستان متحمل شده است.

این شبه‌نظامیان همچنین به «مسعود بارزانی»، رییس اقلیم کردستان هشدار داده و گفته‌اند: دقت کن این یکی از سربازان توست که کشته می‌شود. هر زمانی که شما موشک بزنید ما سر یکی از سربازانتان را برایتان می‌فرستیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , ,