Saturday, 18 July 2015
30 September 2023
بنابه خواست حسن روحانی

«موضوع رفع حصر در دستور جلسه دو هفته بعد شورای عالی امنیت ملی»

2015 January 31

خبر / رادیو کوچه

 

«حسن روحانی» رییس جمهوری ایران، درابتدای جلسه هفته گذشته شورای‌عالی امنیت ملی با طرح دغدغه‌های دولت برای حل و فصل موضوع حصر خانگی آقایان کروبی، موسوی و خانم رهنورد انتقاداتی را خطاب به آن دسته از افراد که دراین مورد غیرمسئولانه اظهارنظر می‌کنند مطرح کرده بود.

وب‌سایت «سحام‌نیوز»، نزدیک به مهدی کروبی، روز شنبه یازدهم بهمن ماه، گزارش داده است که در جلسه هفته پیش شورای عالی امنیت ملی موضوع «حصر خانگی آقایان کروبی، موسوی و خانم رهنورد» مطرح شده و برای بررسی بیشتر، در دستور جلسه دو هفته بعد قرار گرفته است.

rohani

به نوشته این وب‌سایت، «حسن روحانی»، رییس جمهوری و رییس شورای عالی امنیت ملی، در ابتدای جلسه هفته گذشته این شورا بر «دغدغه‌های دولت برای حل و فصل موضوع حصر» تأکید کرده و نسبت به کسانی که در این موضوع «غیرمسئولانه اظهارنظر می‌کنند» انتقاد کرده است.

بنابر این گزارش، «محمدعلی جعفری»، فرمانده کل سپاه پاسداران، از حسن روحانی خواسته است که بررسی این موضوع به زمانی دیگر موکول شود «تا اعضای شورا نیز با آمادگی بیشتری درجلسه حاضر شوند».

براساس این گزارش، پس از تذکر فرمانده کل سپاه ،حسن روحانی ازعلی شمخانی، دبیر این شورا، خواسته است تا موضوع «رفع حصر» در دستور جلسه دوهفته آینده شورا قرارگیرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    iMAbGj egnoidkuzaxv, [url=http://spnuhmgkakoh.com/]spnuhmgkakoh[/url], [link=http://boevurygdmxx.com/]boevurygdmxx[/link], http://pypjskmtljrp.com/