Saturday, 18 July 2015
27 September 2023
رییس سازمان زندان‌های ایران

«محمدرضا رحیمی در زندان اوین از امکانات خاصی برخوردار نیست»

2015 February 20

خبر / رادیو کوچه

 

«اصغر جهانگیر» رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی ایران گفت که «محمدرضا رحیمی» معاون اول «محمود احمدی نژاد» رییس جمهوری اسبق ایران، در بند محکومان مالی نگهداری می‌شود و از امکانات خاصی هم برخوردار نیست.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»، روز جمعه اول اسفند ماه گزارش داد، «اصغر جهانگیر» در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که «محمدرضا رحیمی» در کدام بند اوین نگهداری می‌شود و آیا امکانات خاصی در اختیار او قرار گرفته است یا خیر؟ گفت: «خیر. او مانند دیگر افراد در بند عمومی است.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا «رحیمی» و محکومان پرونده بیمه در یک بند هستند یا خیر؟ گفت: «خیر اما ایشان در بند عمومی مربوط به محکومان مالی نگهداری می‌شود و از امکانات خاصی هم برخوردار نیست.»

rahimi

«محمدرضا رحیمی» معاون اول «محمود احمدی نژاد» روز یک‌شنبه بیست و ششم بهمن ماه، برای تحمل پنج سال حبسش به زندان اوین معرفی شد.

پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در این رابطه نوشته بود، با توجه به قطعیت حکم محکومیت «محمدرضا رحیمی» معاون اول سابق رییس جمهور دایر بر تحمل ۵ سال حبس، سرپرست اجرای احکام دادسرای کارکنان دولت دستور اجرای حکم حبس را از طریق نیروی انتظامی صادر نمود.

جرم آقای «رحیمی» به صورت رسمی اعلام نشده، اما نام او در پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران و سوءاستفاده های ارزی مطرح بود.

بیشتر بخوانید

محمدرضا رحیمی به زندان اوین معرفی شد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,