Saturday, 18 July 2015
02 April 2020
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس

«هواداران پرسپولیس تروریست هستند یا آنها که مردم یمن را می‌کشند»

2015 April 11

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

هواداران پرسپولیس تروریست هستند یا آنها که مردم یمن را می‌کشند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر «مهدی طارمی» با دست سر بریدن را نشان داد بازیکن تیم فوتبال النصر این حرکت را با شمشیر نشان داد.

به گزارش مهر، «محمود خوردبین» در پایان تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص عدم حضور «حسین عبدی» از تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این‌باره اطلاع دقیقی ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که آقای عبدی قطع هم‌کاری کرده یا خیر افزود: قطع هم‌کاری که دارد، اما نمی‌دانم که پستش در تیم چه است و در چه جایگاهی حضور دارد.

khordbin

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص این‌که آیا او به عنوان دستیار دوم یا سوم هم‌کاری می‌کند گفت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست، اما پست دوم اگر باشد عبدی است و با ما هم‌کاری می‌کند ولی آن‌طور که به نظر می‌رسد او به عنوان دستیار سوم انتخاب شده و اگر این‌طور باشد قبول نخواهد کرد.

خوردبین در خصوص صحبت‌های رییس باشگاه  النصر که هواداران پرسپولیس را تروریست خوانده اظهار داشت: اگر هواداران ما تروریست هستند هواداران تیم آنها چه هستند؟ کشتن مردم یمن کار تروریستی نیست؟ اما هواداران ما تروریست هستند؟

وی در خصوص نحوه خوشحالی مهدی طارمی در بازی روز چهارشنبه و ناراحتی النصری‌ها از این نحوه خوشحالی گفت: اگر طارمی با دست این کار را کرد بازیکن آنها بعد از گل سوم با شمشیر این کار را انجام داد.

استقلالی‌ها قلعه‌نویی و بازیکنان را هو کردند

هوادارانی که در ورزشگاه آزادی حضور داشتند و از تساوی تیمشان برابر ذوب‌آهن ناراحت بودند، سرمربی و بازیکنان استقلال را «هو» و به عمل‌کرد آنها اعتراض کردند.

در دومین دیدار از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ‌برتر عصر امروز جمعه و از ساعت ۱۹ تیم‌های استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان به قضاوت «تورج حق‌وردی» به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. «امید ابراهیمی» (۶٣ – پنالتی) برای استقلال و «دانیال اسماعیلی‌فر» (٧۵) برای ذوب‌آهن گل زد.

ghalenoi

در پایان این دیدار تماشاگران طرفدار استقلال به عمل‌کرد کادر‌فنی و بازیکنان اعتراض کردند و هنگامی که «قلعه‌نویی» به هم‌راه تعدادی از بازیکنان قصد رفتن به رختکن را داشتند آنها را «هو» کردند.

با این حال در بین همین تماشاگران هم دو‌دستگی ایجاد شده بود و برخی اعتقاد داشتند نباید علیه کادر‌فنی و بازیکنان شعار داده شود و برخی نیز نسبت به عمل‌کرد آبی‌پوشان در دیدار برابر ذوب‌آهن انتقاد داشتند و معتقد بودند بازیکنان استقلال از تمام توانشان استفاده نکرده‌اند.

ادعای جیمی جامپ یاسوجی

«جیمی جامپی» که توسط ماموران ورزشگاه آزادی دستگیر شد ادعای جالبی را مطرح کرد.

به گزارش مشرق، در اواخر نیمه اول دیدار استقلال و ذوب‌آهن یک هوادار وسط زمین پرید و در حالی‌که نوشته روی پیراهنش را نشان می‌داد برای دقایقی بازی دو تیم را متوقف کرد.

jimijamp

وی بعد از دستگیری مدعی بود که فوتبالیست‌ها هجده میلیارد پول می‌گیرند و چرا من نگیرم.

این هوادار یاسوجی به ماموران حاضر در ورزشگاه توضیح داد که در بیرون استادیوم چادر زده و قبلن هم یک‌بار در جریان مسابقات لیگ‌برتر در اصفهان به وسط زمین پریده و با نوشته زیر پیراهنش می‌خواهد پیگیر این موضوع باشد که چرا به او بها نمی‌دهند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,