Saturday, 18 July 2015
04 July 2020
خبرهای ورزشی

«کی‌روش با دستور دولت روحانی در ایران ماندنی شد»

2015 April 13

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کی‌روش با دستور دولت روحانی در ایران ماندنی شد

در حالی که «علی کفاشیان» از جدایی ۸۰ درصدی «کارلوس کی‌روش» خبر داده بود، حضور نماینده وزارت ورزش در مذاکرات ورق را برگرداند تا دستوری که از بالا رسیده بود مشکل را حل کند و حالا همه منتظر پول دستور‌دهندگان باشند.

به گزارش مهر، پس از کش و قوس‌های فراوان روز شنبه اعلام شد کارلوس کی‌روش فعلن در تیم‌ملی فوتبال ایران ماندگار است و به کارش به عنوان سرمربی ادامه خواهد داد. این خبر در شرایطی اعلام شد که رییس فدراسیون فوتبال پیش از نشست روز شنبه با حضور نماینده وزارت ورزش اعلام کرده بود به احتمال ۸۰ درصد کی‌روش از ایران خواهد رفت.

پس از اعلام علی کفاشیان بود که وزارت ورزش به ماجرای مذاکرات فدراسیون فوتبال و سرمربی پرتغالی ورود کرد و با معرفی مدیر‌کل حراست این وزارت‌خانه به عنوان نماینده خود، عملن پای دولت را به ماجرای فوتبال باز کرد تا ماجرایی که برای افکار عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است و طبیعتن نفعش را دولت هم می‌برد، هر چه سریع‌تر ختم به خیر شود.

kirosh-rohani

در این‌که فدراسیون فوتبال و کی‌روش نتوانستند به خاطر برخی مسایل با یک‌دیگر توافق کنند شکی نیست و توافقی که روز شنبه حاصل شد محصول ورود دولت و وزارت ورزش در این ماجرا بود که به نظر می‌رسد خواست دولت‌مردان این است که با احترام به نظر مردم کی‌روش را برای تیم‌ملی حفظ کنند. شاید به همین خاطر است که دستوری که از بالا رسیده بود کار خودش را کرد و کارلوس فعلن ماندنی شد.

اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد شروطی است که کی‌روش برای ماندن و ادامه هم‌کاری با فدراسیون فوتبال گذاشته است. به نظر می‌رسد او در نشستی که با کفاشیان و نماینده وزارت ورزش داشته است، خواستار برخی تغییرات در مدیریت فدراسیون فوتبال شده که البته هنوز پاسخی به آن داده نشده است. با این حال فدراسیون فوتبال و خصوصن وزارت ورزش باید مراقب شروط کی‌روش و بعضن زیاده‌خواهی‌های او باشند و حاضر نشوند با هر شرایطی این مرد پرتغالی را حفظ کنند.

شرایط مبهم کاپیتان تیم‌ملی ایران در زنیت

بعد از تمدید قرارداد بازیکنان آمریکایی و حفظ ستاره کوبایی تیم زنیت کازان روسیه، احتمال جدایی «سعید معروف» از این تیم قوت گرفته است.

باشگاه زنیت کازان روسیه، قهرمان جام باشگاه‌های اروپا در آخرین تصمیم خود قرارداد «متئو اندرسون» بازیکن دریافت کننده آمریکایی خود را برای فصل ۲۰۱۶ – ۲۰۱۵ تمدید کرده است. این تصمیم به همه شایعات برای پیوستن بازیکن سال والیبال آمریکا به تیم پروجا ایتالیا پایان داده است.

saidmarof

انتشار خبر تمدید قرارداد متئون اندرسون شرایط مبهمی را پیش روی سعید معروف، پاسور ایرانی تیم زنیت قرار داده است. بر اساس آخرین خبرها معروف در پایان فصل بازیکن آزاد بوده و به تیم دیگری منتقل خواهد شد.

بر اساس قوانین سوپر‌لیگ روسیه هر تیم می‌تواند از دو بازیکن خارجی در مسابقات داخلی استفاده کند که «ویلفردو لئون» کوبایی یکی از آنهاست و اندرسون هم به وی اضافه شده است. با این احتساب معروف تنها می‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود که بعید است بهترین پاسور دنیا با این شرایط کنار بیاید.

ترفند جالب هدایتی برای کشاندن صد هزار نفر به ورزشگاه آزادی

رایگان بودن بازی با النصر باعث شد تا صد هزار هوادار به ورزشگاه آزادی بروند.

hedaiati

به گزارش خبرآنلاین، «حسین هدایتی» که هزینه همه بلیت‌های بازی پرسپولیس مقابل النصر را تقبل کرد و رقمی نزدیک به نه‌صد میلیون تومان از جیبش پرداخت کرد، یک وعده دیگر به هواداران پرسپولیس می‌دهد. به گفته هدایتی از این به بعد هر زمان که پرسپولیس مقابل تیم‌های عربستانی بازی داشته باشد، بلیت‌های این مسابقات برای هواداران رایگان است و آنها لازم نیست پولی را پرداخت کنند.

او در گفت‌و‌گو با روزنامه گل هم این موضوع را تایید کرده است و گفته که بلیت تمام بازی‌های پرسپولیس مقابل تیم‌های عربستانی رایگان است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,