Saturday, 18 July 2015
09 July 2020
در خیابان ولی عصر تهران

«کشته شدن نوه شهید آیت‌اله ربانی و یک خانم جوان در تصادف پورشه زرد رنگ»

2015 April 23

خبر / رادیو کوچه

 

بامداد روز سه‌شنبه اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۴ یک دستگاه پورشه زرد رنگ با سرعت سرسام‌آور ٢۵٠ کیلومتر در ساعت، در خیابان ولی عصر تهران تصادف کرد و باعث مخابره اخبار زیادی در رسانه‌های ایران گردید.

وب‌سایت «سحام» روز پنج‌شنبه سوم  اردیبهشت ماه، به نقل از یک منبع آگاه دراین زمینه گزارش داده است، فردی که سرنشین کنار راننده این اتومبیل گران قیمت بوده، «محمدحسین ربانی» فرزند «محمدمهدی ربانی» و نوه آیت‌اله «عبدالرحیم ربانی شیرازی» بوده است.

بنابه این گزارش، «محمدحسین ربانی» به همراه بانوی جوانی با نام «پریوش اکبرزاده» در این تصادف جان خود را از دست دادند.

گفتنی است ساعت ۴ صبح خودروی حامل این دو جوان با سرعت سرسام آور ۲۰۵ کیلومتر درخیابان به یک مانع برخورد و راننده «پریوش اکبرزاده» در دم فوت کرده است. نفر دوم «محمدحسین ربانی» نیز پس از ساعاتی بی‌هوشی (کما) جان خود را از دست می‌دهد.

porshe

پس از انتشار خبر تصادف این خودروی گران قیمت زرد رنگ، هجوم فعالان مجازی به حساب اینستاگرام «پریوش اکبرزاده» با سیر تصاعدی مواجه شده و موافقان و مخالفان نسبت به انتشار اخبار و اطلاعات مختلف درباره این سانحه اقدام کرده‌اند.

براساس این گزارش در هفته گذشته سه خودروی گران قیمت در تهران دچار آسیب‌های جدی شده است.

یک دستگاه خودروی مازراتی در خیابان (آفریقا) جردن تهران، یک دستگاه خودرو «ب‌ام و» متعلق به «هوتن قلعه نویی» پسر «امیر قلعه نویی» و خودروی سوم نیز یک دستگاه پورشه متعلق به نوه آیت‌اله «ربانی شیرازی» بوده است.

آیت‌اله «عبدالرحیم ربانی شیرازی» از زندان سیاسی قبل از انقلاب ۵٧ بوده که پس از انقلاب با فرمان آیت‌اله «خمینی»، عازم کردستان شد و در تاریخ‌ ۱۷ اسفند ۱۳۶۰ در حین‌ عزیمت‌ به‌ جلسه‌ شورای‌ نگهبان‌، براثر تصادف‌ در جاده‌ دلیجان‌ ـ محلات‌ ـ کشته شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۲ Comments


 1. عباس
  1

  به ک…..

  رادیو کوچه :
  ادبیات شما تاسف بر انگیز است.
  به دلیل مستهجن بودن بیان شما نوشته شما اصلاح شد.


 2. Irani
  2

  مطمعن باشید که بغیر از فک و فامیل این دو جوان خوشگذران ملت بد بخت و تحت ستم ایران فقدان آنان رااحساس نخواهد کرد . چرا که سوار شدن ماشین چند صد میلیونی توسط یک فرد بیست وچند ساله دهن کجی به مردم بیچاره‏‏ ائی است که برای یک لقمه نان باید شبانه روز سگ دو بزنند !