شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
25 August 2016
از سوی جمعی از مردم معترض

«هتلی که دختر مهابادی خود را آنجا به پایین پرتاب کرد به آتش کشیده شد»

۱۳۹۴ اردیبهشت ۱۸

خبر / رادیو کوچه

 

پس از انتشار خبرهایی در مورد خودکشی یک دختر مهابادی با پرتاب خود از طبقه چهارم هتل «تارا» در این شهر برای این‌که مورد تعرض قرار نگیرد، مردم مهاباد عصر روز پنج‌شنبه هفدهم اردیبهشت ماه این هتل را به آتش کشیدند.

طبق گزارش‌هایی که در دو روز گذشته در برخی از رسانه‌های محلی و شبله‌های اجتماعی منتشر شده بود، دختری در شهر مهاباد با نام «فریناز خسروانی» که در هتل «تارا»ی این شهر مشغول به کار بوده است، برای اینکه مورد تعرض قرار نگیرد خود را از طبقه چهارم هتل به پایین پرتاب کرده و جانش را از دست داده است.

گزارش‌های تایید نشده حکایت از آن دارد که، صاحب هتل تارا، با یک بازرس تبانی کرده بود تا در ازای صدور تائیدیه برای ثبت هتل به عنوان هتلی پنج ستاره شرایط را به وجود بیاورد تا بازرس بتواند به کارمند هتل تجاوز کند، و همین باعث می‌شود «فریناز خسروانی»، کارمند هتل وقتی که در اطاق هتل گرفتار نقشه صاحب هتل و بازرس می‌شود، خود را از پنجره به پایین پرتاب کند و در دم جانش را از دست بدهد.

tara

در همین رابطه خبرگزاری «کردپرس» گزارش داده بود که «جعفرکتانی» فرماندار شهرستان مهاباد روز چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه اعلام کرده بود: «متهم حادثه مرگ دختر جوان مهابادی با قرار وثیقه سنگین در بازداشت به سر می‌برد و با خاطیان این حادثه برخورد قاطع می‌شود.»

فرماندار مهاباد افزوده بود: افکار عمومی مطمئن باشند که با خاطیان این حادثه برخورد قانونی خواهد شد و بنده به عنوان فرماندار پیگیر این پرونده هستم و تا احقاق حق و روشن شدن زوایای پنهان این حادثه خانواده قربانی آن را همراهی می‌کنم.

در دو روز اخیر که این اتفاق روی داده بود، در شبکه‌های اجتماعی فراخوان‌هایی برای اعتراض به مرگ این دختر مهابادی در مقابل هتل محل حادثه منتشر شد، که امروز پنج‌شنبه عکس‌هایی از این هتل در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که حکایت از به آتش کشیدن این هتل توسط مردم دارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. mseyfm
    1

    وقتی قوه قضاییه در اجرای قانون ضعیف باشه در اون جامعه مردم عادی شروع می کنند هر کدوم به سلیقه شخصی حقوق رو زنده واحقاق کنند و این یک خطر بزرگ برای امنیت جامعه است.
    وقت اونه که مجریان قوه قضاییه به خودشون بیان