Saturday, 18 July 2015
25 February 2020
خبرهای ورزشی

«دروغ به هواداران تراکتور برای حفظ امنیت»

2015 May 16

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

دروغ به هواداران تراکتور برای حفظ امنیت

ثانیه‌ای پس از سوت پایان آقای «فغانی» برای فینال لیگ‌برتر میان نفت تهران و تراکتورسازی تعدادی از بازیکنان تیم تبریزی در حال چرخاندن پیراهن وسط زمین آمدند و شادی کردند. ثانیه‌هایی بعد تماشاگران هم به وسط زمین ریختند. این شادی‌ها مانند شادی پس از قهرمانی بود اما کسی نفهمید چرا ماجرا از این قرار است.

تراکتوری‌ها که ٣ ـ ١ از نفت جلو بودند، ٢ بار با ضربات «قربانی» و «پادووانی» مغلوب حملات نفت شدند و با این تیم به تساوی رضایت دادند. نکته عجیب اما این بود که به بازیکنان و کادر‌فنی گفته شده بود که بازی تراکتور و سایپا با تساوی ٢ ـ ٢ به پایان رسیده و آنها به طرز عجیبی در دقایق آخر به اداره کردن بازی پرداختند و بعد از سوت پایان هم جشن گرفتند.

22

این در حالی بود که تراکتور قهرمانی را به سپاهان واگذار کرده بود اما کسی از این موضوع خبر نداشت. این جشن حدود ۵ دقیقه طول کشید تا دوباره به تراکتوری‌ها اعلام شود، سپاهان قهرمان لیگ‌برتر شده است. آنها در اوج شادی جشن‌شان را قطع کردند و در این لحظه جو ورزشگاه هم تغییر کرد و بارانی از صندلی به سمت زمین پرتاب شد. این عصبانیت البته طبیعی بود چون تراکتورسازی این‌بار تیم شایسته‌ای داشت و واقعن فاصله بسیار کمی تا قهرمانی داشت.

در نهایت مرور صحنه اخراج «تیموریان» نشان خواهد داد که آیا علیرضا فغانی شایسته انتقادهای پس از بازی بوده یا نه. او در پایان غائله یک‌سره از سوی هواداران تراکتور مورد توهین قرار گرفت.

این ماجرا در نهایت منجر به مصدوم شدن چند تماشاگر شده که امیدواریم با بزرگواری هواداران تراکتور همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسد.

آغاز مربی‌گری مهدوی‌کیا در هامبورگ

روزنامه بیلد آلمان از بازگشت «مهدی مهدوی‌کیا» به فوتبال آلمان و مربیگری او در هامبورگ خبر داد.

به گزارش مشرق، کاپیتان سابق تیم‌ملی فوتبال ایران به زودی کار خود را در عرصه مربیگری آغاز خواهد کرد و به عنوان مربی در تیم جوانان هامبورگ مشغول به کار خواهد شد.

مهدوی‌کیا که سابقه بازی در بوندسلیگا و پوشیدن پیراهن تیم‌هایی چون بوخوم، هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت را در کارنامه دارد، قرار است به هامبورگ بازگردد و هدایت تیم جوانانش را بر عهده بگیرد.

mahdawikia

مهدوی‌کیا که ٨ سال در این تیم آلمانی توپ زده و از محبوبیت بالایی نزد هوادارانش برخوردار است، درباره فعالیتش در هامبورگ به روزنامه بیلد گفت: از این سمت بسیار خوشحالم و دوست دارم فعالیتم را در مربیگری آغاز کنم.

به نوشته این روزنامه آلمانی، مهدوی‌کیا ٣٧ ساله از ابتدای فصل آینده به عنوان مربی در تیم سوم هامبورگ مشغول به کار خواهد شد اما پیش از آن باید گواهی‌نامه مربیگری خود را دریافت کند.

پای‌گاه اینترنتی روزنامه آبندبلات هم‌چنین نوشت مهدوی‌کیا با داشتن صد و ده بازی ملی، در ایران به تازگی باشگاهی را پایه‌گذاری کرده است. این باشگاه که هم‌اکنون مشغول استعدادیابی در میان جوانان است، قرار است در آینده به تیم بزرگی بدل شود.

این روزنامه آلمانی اسم تیم کنونی مهدوی‌کیا را «اف سی کیا» خوانده و نوشته این تیم متشکل از بازیکنان زیر ١١ سال است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۲ Comments


  1. حاجی علی
    1

    خود خداوند تبارک هم فرموده وقتی پای اسلام و مسلمین هست دروغ که هیچ هرچه میخواهید بکنید امام خمینی هم بارها فرموده اوجب واجبات حفظ نظام و اسلام هست کل شعیه و شعیه گری توجیه هست و باید مسلم همیشه به خدای تبارک کمک کنه چون خدا نیاز به کمک بنده خود هست بدون بنده خدا خداوند کارش زار هست خدایا علمای اسلام را بیشتر نگه دار


  2. بابک
    2

    خونین؟ !