Saturday, 18 July 2015
25 February 2020
پس از درخواست مهریه

«افشای رابطه پنهانی ملک فهد با یک زن بریتانیایی- فلسطینی پس از ۴٧ سال»

2015 May 18

گزارش / رادیو کوچه

ترجمه – علی‌اصغر فریدی – منبع: روداوو

 

جنان حرب، زنی فلسطینی که دارای شهروندی بریتانیا است، یکی از رازهای خانواده پادشاه متوفی عربستان سعودی را پس از ۴٧ آشکار کرد.

خانم جنان حرب که شهروند بریتانیا است می‌گوید، که در سال ١٩۶٨ زمانی که ١٩ سال سن داشته و ملک فهد بن عبدالعزیز در آن زمان، وزیر کشور عربستان سعودی بود، در کاخ شرقیه، در غرب لندن طی مراسمی به عقد وی درآمده است.

جنان حرب در یک مصاحبه‌ای یکی از رازهای خانواده پادشاه متوفی عربستان سعودی را آشکار کرد و گفت: ما در بریتانیا هم‌دیگر را شناختیم و عاشق هم شدیم، پس از آن نیز ملک فهد از من خواست که به عقد وی دربیایم، اما وی گفت که این عقد باید مخفیانه باشد و نباید کسی از آن مطلع شود، من هم موافقت کردم و ما به عقد هم‌دیگر درآمدیم.

fahad

این همسر پادشاه متوفی عربستان گفت که مهریه‌اش ١٢ میلیون لیره استرلینگ بوده که معادل ١۶ میلیون یورو است، و تاکنون آن را دریافت نکرده است.

وی همچنین گفته است که با مراجعه به یکی از دادگاه‌های بریتانیا، خواستار دریافت این مبلغ از خانواده پادشاه عربستان شده است.

جنان همچنین گفته است در سال ٢٠٠٣ و دو سال قبل از فوت ملک فهد، در هتل دورچسر در لندن، با ملک عبدالعزیز ملاقات کرده و وی قول داده بود که مبلغ ١٢ میلیون یورو به وی پرداخت کند، اما تا کنون هیچ مبلغی از خانواده پادشاه متوفی عربستان دریافت نکرده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. فرید
    1

    واسه یکروز مبلغ خوبی گیرش اومده.آخوندها هم پولارو همینطور نیریزن تو جوب