Saturday, 18 July 2015
25 October 2020
در جمع دانش‌آموختگان نظامی

«آیت‌اله خامنه‌ای: اجازه بازرسی از مراکز نظامی و صحبت با دانشمندان را نمی‌دهم»

2015 May 20

خبر / رادیو کوچه

 

آیت‌اله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی و فرمانده کل نیروهای مسلح آن کشور، با حضور در دانشگاه، امام حسین، در سخنانی برای دانش‌آموختگان این دانشگاه گفت: اجازه بازرسی از مراکز نظامی و صحبت بیگانگان با دانشمندان کشور را نمی‌دهم.

بنابه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌اله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی روز چهارشنبه سی‌ام اردیبهشت ماه، در دانشگاه نظامی امام حسین همچنین اظهار کرد: باز در مذاکرات حرف‌های تازه می‌زنند. درباره‌ی بازرسی‌ها گفتیم اجازه نمی‌دهیم از هیچ یک از مراکز نظامی هیچ‌گونه بازرسی از سوی بیگانگان انجام شود.

بنابه این گزارش وی خاطرنشان کرده است: می‌گویند اجازه‌ی مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای باید داده شود. این یعنی بازجویی. من اجازه نمی‌دهم بیگانگان با دانشمندان و فرزندان عزیز ملت که این دانش را به اینجا رساندند بیایند حرف بزنند.

khamnei

آیت‌اله خامنه‌ای در این مراسم که سران نظامی ایران حضور داشتند، گفته است: مسئولان عزیز ما که در این میدان شجاعانه حرکت می‌کنند، بدانند تنها راه مقابله بادشمن وقیح، عزم راسخ و عدم انفعال است. باید بتوانند پیام و عظمت ملت ایران را در مذاکرات نشان دهند.‌

وی یکی از چالش‌های موجود در مذاکرات اتمی را، زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل در مذاکرات عنوان کرد و گفت: دشمنان، همچنان ملت ایران و مسئولان را به خوبی نشناخته‌اند که حرف زور می‌زنند زیرا ملت و دولت برآمده از این ملت، هیچ‌گاه تسلیم حرف زور نخواهند شد.

رهبر جمهوری اسلامی در سخنان خود با تاکید بر این‌که هر مقدار در مقابل زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل کوتاه بیاید، آن‌ها جلوتر خواهند آمد، گفت: باید در مقابل این زیاده خواهی‌ها، دیواره مستحکمی از عزم و توکل و اقتدار ملی بوجود آید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,