شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
26 August 2016
خبرهای ورزشی

«پدر گزارشگر سرشناس برنامه‌های ورزشی مفقود شد»

۱۳۹۴ خرداد ۰۲

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

پدر گزارشگر سرشناس برنامه‌های ورزشی مفقود شد

از ٣ روز پیش «امراله عابدی» پدر ٨۵ ساله «داود عابدی» از خانه خارج شده و هنوز نتوانستند او را پیدا کنند.

داود که این روزها اصلن حال و روز خوشی ندارد در این‌باره به خبرآنلاین می‌گوید: پدرم کمی اختلال حواس داشت اما این بیماری این قدرها حاد نشده بود که همه چیز را فراموش کند. او همه ما و حتا منزلمان را بلد بود اما از سه شب قبل که از خانه خارج شده هیچ خبری از او نداریم.

abedi

وی گفته است: آگاهی و اداره پلیس تهران در جریان است. ما تمام شهر را زیر و رو کردیم و دیگر نمی‌دانیم چه باید بکنیم. من از همه مردم خوب می‌خواهم اگر خبری از پدر عزیزم دارند ما را در جریان بگذارند. واقعن دیگر چاره‌ای برایم نمانده غیر از کمک گرفتن از مردم خوبمان.

علی دایی: حضورم در تراکتورسازی صحت ندارد

اسطوره فوتبال ایران و آسیا گفت: تاکنون با هیچ تیمی وارد مذاکره و رایزنی نشده‌ام و حضورم را به عنوان مربی فصل آینده تراکتور‌سازی تکذیب می‌کنم.

«علی دایی» در گفت‌و گو با فارس، اظهار کرد: همه انتظار دارند که تیم شهرداری اردبیل که با حمایت شهردار به این جای‌گاه رسیده است در همان لیگ دسته یک با قوت حضور داشته باشد و سقوط نکند که حاضر شدن در لیگ‌برتر پیشکش مسوولان باشد.

وی به عدم حمایت مسوولان اردبیلی برای حضور موفق یک تیم در لیگ‌برتر اشاره کرد و افزود: هر چند تیم شهرداری نتایج خوبی را در لیگ یک گرفت، اما عدم حمایت مسوولان سبب شد تا هم‌چنان برخی از مشکلات و نارسایی‌ها سر جای خود باقی بماند.

اسطوره فوتبال ایران و آسیا حضور یک تیم اردبیلی را در لیگ‌برتر نیازمند عزم و همت جدی مسوولان اعلام کرد و ادامه داد: بنده این عزم و همت راسخ را در مسوولان استان اردبیل مشاهده نمی‌کنم.

دایی بیان کرد: آرزوی همه است که تیم شهرداری در همان لیگ دسته یک باقی بماند و سقوطی به دسته‌های پایین نداشته باشد تا در یک روند رو به جلو بتوان این تیم را در سال‌های آینده مورد حمایت بیشتر قرار داد.

وی در مورد حضور خود در یکی از تیم‌های داخلی و یا خارجی گفت: هنوز در این زمینه تصمیمی نگرفته‌ام و شایعاتی که مبنی بر حضور بنده در برخی از تیم‌ها وجود دارد تکذیب می‌کنم.

dai

اسطوره فوتبال ایران و آسیا یادآور شد: تاکنون با هیچ تیمی وارد مذاکره و رایزنی نشده‌ام و حضورم را به عنوان مربی فصل آینده تراکتور‌سازی تکذیب می‌کنم.

دایی با ابراز خرسندی از حضورش در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اردبیل عنوان کرد: بنده اگر در این مراسم حاضر شدم نه از باب یک خیر بلکه به عنوان یک ورزشکار در این جمع حضور پیدا کردم هر چند که قصد دارم در آینده مدرسه جدیدی را نیز بسازم.

وی کار خیرین را کار الهی و دارای ارزش معنوی توصیف کرد و افزود: کاری که خیرین انجام می‌دهند تامین رفاه و آسایش کودکان و نوجوانان نسل آینده ماست که باید قدر این موهبت الهی را بدانیم و قدردان تلاش خیرین پرتلاش باشیم.

اسطوره فوتبال ایران و آسیا در پایان سخنان خود تعهد مدرسه‌سازی را یک تعهد فرا‌‌انسانی و خارج از شرایط عادی اعلام کرد و گفت:‌ تعهدی که در ساخت یک مدرسه انجام می‌شود یک تعهد معنوی هم‌راه با ارزش بسیار بالاست.

استقبال خادم از واگذاری سرخابی‌ها به خودروسازان

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در مورد واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به دو خودروسازی بزرگ وابسته به دولت گفت: البته هنوز قطعیت واگذاری این دو باشگاه به ایران‌خودرو و سایپا مشخص نیست.

«امیر‌رضا خادم» در گفت‌و‌گو با فارس در اردبیل در پاسخ به سوالی در مورد واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به دو خودروسازی بزرگ وابسته به دولت اظهار کرد: البته هنوز قطعیت واگذاری این دو باشگاه به ایران‌خودرو و سایپا مشخص نیست، اما باید ببینیم که این دو شرکت خصوصی هستند و ما نیز در صورت واگذاری سرخابی‌ها به این دو شرکت خودروسازی تعهدی را در راستای کمک دولتی به این دو باشگاه نخواهیم داد و به یقین این واگذاری به معنای واگذاری به یک بخش خصوصی است که دولت حمایت‌های خود را به شکل همه‌جانبه از این دو باشگاه بردارد.

وی با یادآوری این‌که در صورت واگذاری کامل این دو باشگاه، وزارت ورزش و جوانان هیچ مسوولیتی را در قبال فعالیت و کسب نتایج این دو تیم نخواهد داشت، افزود: ما باید به سمتی حرکت کنیم که به مانند باشگاه‌های بزرگ ورزشی دنیا از تیم‌داری پرهیز کرده و کار را به باشگاه‌ها به عنوان متولیان اصلی ورزش واگذار کنیم.

khadem

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در مورد نتایج ضعیف این دو تیم در فصل سپری شده لیگ‌برتر گفت: ما نیز قبول داریم که این دو تیم با فراز و نشیب‌هایی در حوزه‌های مدیریتی و ثبات مربیگری برخوردار بوده‌اند، ولی تمام تلاشمان بر این است تا آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ‌برتر دغدغه و نگرانی هواداران سرخابی‌ها را برطرف کنیم تا این دو تیم پرطرفدار با آرامش و ثبات بیشتر به فعالیت خود ادامه دهند.

خادم تصریح کرد:‌ ما حتا در فصل گذشته نیز تلاش نکردیم تا برخی حواشی و تنش را به این دو تیم و هواداران آنها تزریق کنیم، ولی طبیعی است که این دو باشگاه از هواداران و حواشی بسیار زیادی برخوردار هستند که امیدواریم با واگذاری به بخش خصوصی در بهترین شرایط بتوانیم بخش زیادی از این مشکلات و نارسایی‌ها را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان به تنهایی در واگذاری این دو تیم ورود پیدا نکرده بلکه اعضای شانزده نفره شورای واگذاری سرخابی‌ها تصمیم‌گیر نهایی هستند و ما به تنهایی در این زمینه نمی‌توانیم تصمیم‌گیری کنیم.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در پایان سخنان خود در مورد مخالفت تعدادی از نمایندگان مجلس با شکل واگذاری این دو باشگاه نیز یادآور شد: مزایده چهارم به شکل قانونی انجام شده و در دو روز آتی مالکیت این دو باشگاه مشخص می‌شود و قطعن تعدادی از نمایندگان مجلس نیز به نمایندگی از دیگر همکارانشان در این شورا حضور دارند و بر نحوه واگذاری نظارت مستقیم و واقعی دارند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,