Saturday, 18 July 2015
16 July 2020
خبرهای ورزشی

«دایی: پول هم داشته باشم پرسپولیس را نمی‌خرم»

2015 June 01

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

دایی: پول هم داشته باشم پرسپولیس را نمی‌خرم

«رضا رشیدپور» که اخیرن به ورزش علاقمند شده، تا‌کنون چند بار درباره مسایل ورزشی اظهار‌نظر کرده است. او در شبکه‌های اجتماعی درباره خصوصی‌سازی پرسپولیس نوشت: به «علی دایی» گفتم چرا پرسپولیس را نمی‌خری؟ گفت از گرسنگی ۶ ماه است شام درست و حسابی نخورده‌ام، بیایم پرسپولیس را بخرم؟ حتا اگر پول داشتم هم این پرسپولیس را نمی‌خریدم.

به گزارش خبرآنلاین، دفعه قبل که حرف‌های خصوصی «علی دایی» منتشر شد، «مازیار ناظمی» این کار را انجام داده بود و دایی به او لقب ضبط صوت داد. حالا باید دید واکنش دایی به این کار رضا رشیدپور چیست و آیا علیه او حرفی می‌زند یا نه. اما مهم‌تر از واکنش دایی، نگاهی است که او به ماجرای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس دارد.

dai

دایی یکی از اقتصادی‌ترین فوتبالیست‌های ایران است و برخلاف بسیاری از فوتبالیست‌ها، در کار تولید پوشاک ورزشی و چند بیزینس دیگر است که همیشه هم مالیات‌هایش را به موقع پرداخت کرده. او هیچ‌وقت سراغ تیم‌داری نمی‌رود چرا که می‌داند این سیاست‌گذاری غلط است. دایی حاضر است سرمربیگری کند و سالی دو میلیارد تومان بگیرد، اما حاضر نیست از جیبش برای فوتبال خرج کند چرا که این مدل از واگذاری را دور ریختن پول می‌داند.

اظهارات تند رییس فدراسیون کاراته علیه سرمربی سابق

رییس فدراسیون کاراته در واکنش به اظهارات اخیر سرمربی پیشین تیم‌های پایه این فدراسیون، موضع‌گیری تندی کرد.

به گزارش مشرق، «علیرضا سمندر» رییس فدراسیون کاراته ضمن انتقاد شدید از عمل‌کرد و اظهارات «احمد صافی» در روزهای اخیر به نکاتی اشاره کرد که پیش از این کمتر به این صراحت به بیان آن می‌پرداخت. او گفت: صافی پیش از عید چندین مرتبه به دفتر من آمد و التماس کرد که از او در تیم‌های ملی استفاده کنم و به قول خودش او را نیز امتحان کنم. بعد از این‌که آقای «آرین‌خو» او را به عنوان سرمربی تیم‌های پایه منصوب کرد از تریبون سرمربیگری تیم‌ملی استفاده کرد و به دنبال اهداف دیگری بود.

وی ادامه داد: کجای دنیا به او حقوق ده هزار دلاری پیشنهاد کردند؟ سوال من از او این است که مگر بازیکنان دانشگاه ‌آزاد را در کدام هتل اسکان می‌دادی که به بازیکن در تیم‌‌ملی می‌گویی محل استراحت یا غذایش بد است؟ تیم کره را که به ایران می‌آوردی کجا اسکان می‌دادی؟ یادت نیست سال ٩٢ لباس مربیان ایران را از تنت در نمی‌آوردی که در سالن برگزاری مسابقات بیزینس کنی؟ وقتی تیم ایران با زحمت مربیان قهرمان شد تو دوباره به کره رفتی و بعد هم که دوباره عذرت را خواستند.

samandar

رییس فدراسیون کاراته عنوان کرد: صافی همه چیز را پولی نگاه می‌کند و اصلن عرق ملی ندارد؟! مگر او نبود که گفت حتا حاضر است جاروکش فدراسیون و کاراته باشد؟ حالا چه شده که این حرف‌ها را می‌زند؟! هم برای او و هم برای اربابان او متاسفم. در این مملکت شهید دادیم و همه چیز بر روی عدالت استوار است و هیچ مقامی نمی‌تواند بی‌دلیل مدیری را جا به جا کند. به صافی وعده‌هایی داده‌اند که خالی و پوچ است.

سمندر خاطرنشان کرد: بزرگ‌تر مسعود صافی که آقای سیدی باشد ادعا دارد که با نزدیکان و معاونان رییس‌جمهور رفیق است یا نزدیک و می‌تواند مرا بردارد. هفته پیش که نتوانستند، حالا ببینیم این هفته می‌توانند مرا بر‌دارند یا نه. سوال من این است که آقای سیدی پولت را از کجا درآوردی؟ فکر کردی با پولت می‌توانی همه کاری انجام دهی؟ در جریان زلزله بم چه کردی؟! همشهری‌هایت گوشوراه فروختند تا کمک کنند، شما چه کردی؟

سمندر گفت: واقعن دلم برای مسوولان دانشگاه ‌آزاد می‌سوزد که با امثال صافی کار می‌کنند. ای کاش مدیری مانند «دادکان» بازرس بفرستد تا بفهمد او و یارانش چگونه کار می‌کنند. او هر کاری دوست دارد می‌کند و هر حرفی دوست دارد، می‌زند. من هیچ‌وقت حساب این افراد را با قهرمانان گذشته یکی نمی‌کنم. مربیانی مانند «کتیرایی» و یا «بهنام‌فر» همان‌طور که قبل‌تر هم اشاره کردم جزو سرمایه‌های کاراته هستند و حداقل یک خروار مدال برای ایران به دست آورده‌اند. برای این مملکت عرق ریخته‌اند و کتک خورده‌اند و مطمئن باشید اگر به توافق برسیم از آنها هم استفاده خواهیم کرد. در مورد «شهرام هروی» و بچه‌های دیگر هم باید بگویم قطعن از توانایی‌های آنها استفاده می‌کنیم، البته شاید در تیم‌های دیگر از آنها استفاده شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,