شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
26 August 2016
خبرهای ورزشی

«پیشنهاد ٧ میلیون یورویی نوریچ به جهانبخش»

۱۳۹۴ خرداد ۱۳

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

پیشنهاد ٧ میلیون یورویی نوریچ به جهانبخش

باشگاه نوریچ برای به خدمت گرفتن «علی‌رضا جهانبخش» به این بازیکن ایرانی پیشنهاد ٧ میلیون یورویی داده است.

به گزارش ایسنا، ‌ جهانبخش مهاجم ایرانی نایمخن فصل گذشته در این تیم هلندی درخشش خیره کننده‌ای داشت و توانست به عنوان بهترین بازیکن لیگ یک هلند انتخاب شود.

jahanbakhsh

باشگاه نوریچ که مدت‌هاست به دنبال یک مهاجم گل‌زن است، به شدت عمل‌کرد علیرضا جهانبخش را زیر نظر گرفته است و بنا به نوشته روزنامه گاردین حاضر است ٧ میلیون یورو به این بازیکن پیشنهاد بدهد.

جهانبخش با این پیشنهاد به گران‌قیمت‌ترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.

وزارت ورزش و جوانان: واگذاری دو باشگاه به وزارت اقتصاد

وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد استعفای «امیررضا خادم» در موضوع واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درست نبوده و ماموریت کاری وی در این بخش بعد از ورود سازمان خصوصی‌سازی به پایان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، «مازیار ناظمی» رییس مرکز روابط‌عمومی وزارت ورزش و جوانان درباره اداره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زیر نظر معاونت ورزش قهرمانی، ضمن بیان مطلب فوق گفت: این دو باشگاه زیر نظر معاونت تخصصی خود قرار گرفته ولی امیررضا خادم و سایر معاونان وزارت ورزش هم‌چنان کمک فکری و مشورتی خود را به وزیر و معاون قهرمانی ارایه می‌کنند.

وی درباره خبر استعفای خادم در موضوع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تاکید کرد: استعفای امیررضا خادم در موضوع واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درست نیست بلکه ماموریت کاری ایشان در این بخش بعد از ورود سازمان خصوصی‌سازی به پایان رسیده است.

khadem

رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان افزود: در حال حاضر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اختیار وزارت اقتصاد و دارایی هستند و رییس مجمع آنها نیز وزیر اقتصاد است.

ناظمی ادامه داد: ممکن است وزیر اقتصاد با توافقاتی که با وزیر ورزش و دولت دارد این اختیار را به دکتر «گودرزی» بدهد تا این وزارت‌خانه کارهای مربوط به دو باشگاه را انجام دهد. بنابراین اگر نیاز به این کار باشد در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

وی هم‌چنین خاطرنشان کرد: این دو تیم تا زمانی که فرصت است به حوزه معاونت قهرمانی برمی‌گردند و تمامی موارد مانند مسایلی که به هیات‌مدیره مربوط می‌شوند در حوزه قهرمانی پیگیری خواهد شد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان اظهار امیدواری کرد برای اداره این دو باشگاه در فصل نقل و انتقالات و بسته شدن تیم‌ها کمک مالی لازم به وزارت ورزش صورت گیرد.

درخواست صد میلیاردی از رییس‌جمهور برای کمک به تیم تراکتورسازی

رییس شورای اسلامی شهر تبریز و عضو تبریزی هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به رییس‌جمهور، کمک صد میلیارد ریالی به تیم تراکتورسازی را درخواست کرد.

به گزارش ایسنا، متن کامل نامه «شهرام دبیری» به رییس‌جمهور به این شرح است:

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکتر روحانی

ریاست محترم و محبوب جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

همان‌طور که مستحضر هستید در هفته پایانی لیگ‌برتر فوتبال کشور اتفاقاتی رخ داد که قهرمانی را از تیم تراکتورسازی سلب کرده و احساسات میلیون‌ها آذربایجانی و هواداران این تیم مردمی و با‌سابقه را از اشتباهات تاثیرگذار داوری و شایعات پایان بازی جریحه‌دار کرد.

با وجود تحریکات گسترده رسانه‌های معاند و ضد‌انقلاب و استفاده ابزاری از ناداوری انجام یافته علیه تیم تراکتورسازی، باز هم مردم شریف آذربایجان نشان دادند که حامی و هم‌راه همیشگی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در مراسم استقبال از حضرت‌عالی در تبریز نیز، با حضور گسترده خویش بیعتی مجدد با آرمان‌های انقلاب کبیر اسلامی ایران بستند.

traktor

بی‌شک نقش آذربایجان در پیروزی انقلاب اسلامی و هم‌چنین در جبهه‌های جنگ حق علیه باطل بسیار پررنگ بوده و چنان‌که حضرت‌عالی نیز در ورزشگاه تختی تبریز فرمودید تراکتورسازی متعلق به مردم آذربایجان نیست، بلکه یک تیم مردمی متعلق به ایران بوده و تیمی است که آرزوی قهرمانی آن را در آسیا خواهیم داشت.

امروز داشتن یک تیم قوی فوتبال در این منطقه از سوی مردم آذربایجان و هزاران طرفدار این تیم انتظار زیادی نمی‌باشد و دل‌گرمی مردم آذربایجان را به هم‌راه خواهد داشت.

این‌جانب به عنوان نماینده مردم و عضو هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال کشور از حضرت‌عالی درخواست دارم که با اختصاص مبلغ صد میلیارد ریال کمک به باشگاه تراکتورسازی موافقت فرمایید تا این باشگاه بتواند یک تیم قوی برای فصل آینده تدارک ببیند و در مسابقات باشگاه‌های آسیا سفیر شایسته‌ای برای ایران باشد و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در قاره پهناور آسیا به اهتزار درآورد.

با سپاس و تشکر

شهرام دبیری

رییس شورای اسلامی شهر تبریز

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال کشور

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,