شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
26 August 2016
خبرهای ورزشی

«رویای تتلو در رابطه با تلاش فتح‌اله‌زاده برای آوردن او به استقلال»

۱۳۹۴ خرداد ۱۶

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رویای تتلو در رابطه با تلاش فتح‌اله‌زاده برای آوردن او به استقلال

خواننده زیرزمینی در رویاهای خودش فوتبالیست شده، از استقلال پیشنهاد جدی دارد و حتا قرار است به تیم‌ملی هم دعوت شود.

به گزارش خبرآنلاین، «امیر تتلو» خواننده زیر‌زمینی که رابطه خوبی هم با یکی دو فوتبالیست و مربی دارد عکسی از صفحه نخست روزنامه خبر‌ورزشی را در اینستاگرام منتشر کرد که تیتر یک آن به خودش اختصاص دارد.

این خواننده زیر‌زمینی با استفاده از فتوشاپ نام خودش را روی جلد خبر‌ورزشی آورده و نوشته است: امیر تتلو، خواست، توانست.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-04 14:39:55Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-04 14:39:55Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

او هم‌چنین به نقل از «علی فتح‌اله‌زاده»، مدیر‌عامل سابق آبی‌ها نوشته است: تتلو را به استقلال می‌آورم.

او با دست‌کاری در صفحه نخست روزنامه خبرورزشی و رویا‌پردازی‌های مختلف به این آرزویش هم رسید. آرزوهایی فوتبالی که تمامی ندارند.

افشارزاده: کدام مربی، من اصلن نمی‌دانم سی‌موندی کی هست

«حسن روشن» یکی از اعضای کمیته معرفی سرمربی فصل آینده استقلال امروز در مصاحبه‌ای گفت که «سی‌موندی» گزینه نهایی سرمربیگری آبی‌پوشان است، اما «بهرام افشارزاده» مدیر‌عامل استقلال این موضوع را تکذیب کرد .

وی گفت: از صبح تا الان خبرنگاران امان من را بریده‌اند. از سه‌شنبه که رفتیم یک کلمه هم راجع به استقلال با کسی صحبت نکردم. جلسه‌ای نبوده و چیزی هم نیست. آقای روشن این حرف را از طرف خودش زده. ما گزینه‌ای نداشتیم. این آقای سی‌موندی را من اصلن نمی‌شناسم.

afsharzadeh

او ادامه داد: یک گروه چهار پنج نفره‌ای هست که خود دوستان دور هم نشستند و صحبت کرده‌اند. اصلن جمع‌بندی هم نشده. ما اصلن گزینه‌ای نداریم چون هنوز تکلیف هیات‌مدیره مشخص نیست که بخواهیم گزینه داشته باشیم. واقعن هیچ خبری نیست. روز جمعه‌ام خراب شده. از صبح دایم به من زنگ می‌زنند. نمی‌دانم باید چه کار کنم. تا فردا که نروم سر کار و جلسه نداشته باشم و آقای سجادی را نبینم و درباره اعضای هیات‌مدیره حرف نزنم، مشخص نیست چه اتفاقی قرار است بیافتد.

خداحافظی همیشگی پولادی با تیم‌ملی و ایران

تلاش‌ها برای بازگرداندن این بازیکن به ایران بی‌نتیجه باقی ماند. «مهرداد پولادی» تصمیم گرفت تا فصل آینده دوباره برای تیم الشحانیه بازی کند.

به گزارش خبرآنلاین، پس از پایان فصل رقابت‌های لیگ قطر و سقوط این تیم به دسته دوم، به نظر می‌رسید پولادی به ایران بازگردد، ولی حالا خبرها حکایت از آن دارد که مهرداد به قراردادش پای‌بند است و برای فصل دوم هم برای الشحانیه به میدان می‌رود.

poladi

بدین ترتیب او به طور قطع به ایران بازنمی‌گردد تا شایعه اخیر کاملن درست از آب در بیاید. پولادی آخرین بازی ملی خود را در مقابل تیم‌ملی عراق در جام ملت‌های ٢٠١۴ مقابل عراق انجام داد که در این مسابقه به دلیل دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد و همین مسئله انتقادهایی را از او در پی داشت. پس از این انتقادها پولادی برای نیامدن به ایران و تیم‌ملی مصمم‌تر شد.

پیشنهاد وسوسه‌انگیز تاجر تایلندی برای خرید میلان؛ یک میلیارد دلار

تاجر مشهور تایلندی؛ «مستر بی»، شب گذشته با برلوسکونی؛ مالک باشگاه آث‌میلان دیدار کرد.

این دیدار در ویلای شخصی برلوسکونی و با حضور دختر او، باربارا برلوسکونی برگزار شد.

mstrbin

مستر بی در این دیدار از پیشنهاد خود برای خرید باشگاه میلان رو‌نمایی کرد. «یک میلیارد دلار، برای کل باشگاه» این پیشنهاد مرد تایلندی بود.

برلوسکونی اما اعلام کرد دیگر مایل به فروش باشگاه نیست و مستر بی اگر خواست می‌تواند در سرمایه‌گذاری‌های باشگاه مشارکت داشته باشد.

مستر بی بعد از شنیدن جواب منفی، نیمه‌های شب گذشته ویلای برلوسکونی را ترک کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,