Saturday, 18 July 2015
09 December 2019
با ادبیاتی توهین‌آمیز

«توزیع اعلامیه توهین‌آمیز علیه زنان، به صورت گسترده در تهران»

2015 June 09

خبر / رادیو کوچه

 

دغدغه‌های تندروها در ایران، این بار سوژه جدید پیدا کرده است: «جلوگیری از حضور بانوان در ورزشگاه‌ها». با همین انگیزه، اطلاعیه مشکوکی با ادبیاتی تند و توهین‌آمیز در سطح شهر پخش شده است.

وب‌سایت «پارسینه» روز چهارشنبه نوزدهم خرداد ماه، با اعلام این خبر نوشته است: «منتظر حضور خونین امت حزب‌اله در ٢٩ خرداد سال ٩۴ ، در ورزشگاه ١٢ هزار نفری آزادی هستیم». این جملات آغازین اطلاعیه‌ای پرینت شده است که به صورت گسترده‌ای در تهران و به ویژه مناطق جنوبی و مرکزی پایتخت در حال توزیع است.

بنابه این گزارش، تهیه‌کنندگان متن، هدف از فراخوان خود را «مقابله و رویارویی با حضور زنان در ورزشگاه و نهی از منکر مسئولان وزارت ورزش» اعلام کرده‌اند.

zanan

در قسمتی از متن این اعلامیه، با ادبیاتی توهین‌آمیز آمده است: «ما مردم غیور قبل از علنی شدن فحشای زنان هرزه به ویژه در ورزشگاه‌ها با همه وجودمان در ٢٩ خرداد به‌پا می‌خیزیم!»

پیش از این نیز نشریه «یالثارات‌الحسین» با هشدار نسبت به صدور مجوز حضور زنان در ورزشگاه‌‌ها از سکوت «عماریون» که آن‌ها را «جماعت ابن‌الوقت» خوانده به شدت انتقاد کرده بود.

این نشریه با انتشار متنی اعلام کرده بود نیروهای حزب‌اله در صورت حضور زنان در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه آزادی در این ورزشگاه زلزله به راه خواهند انداخت.

بیشتر بخوانید

نشریه انصار حزب‌اله: اگر زنان به ورزشگاه آزادی بیایند، زلزله به پا می‌کنیم

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,