شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴
31 August 2016
در جریان بازدید از تالاب هورالعظیم

«قایق حامل معصومه ابتکار و هیات همراهش واژگون شد»

۱۳۹۴ خرداد ۱۹

خبر / رادیو کوچه

 

یکی از قایق‌های حامل هیات اعزامی دولت به خوزستان برای پیگیری اقدامات مقابله با گرد و غبار به ریاست معصومه ابتکار، در تالاب هورالعظیم واژگون شد.

رسانه‌های خبری ایران، روز سه‌شنبه نوزدهم خرداد ماه ضمن اعلام این خبر گزارش داده‌اند که معاونین وزرای نفت، کشور، نیرو، بهداشت، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها و مراتع‌، معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و رییس سازمان هواشناسی در این سفر همراه هیات بودند.

بنابه این گزارش‌ها، در حادثه واژگونی قایق حامل هیات اعزامی دولت به خوزستان برای پیگیری اقدامات مقابله با گرد و غبار به ریاست معصومه ابتکار، در تالاب هورالعظیم، به کسی آسیبی نرسید و حال معصومه ابتکار نیز خوب است.

ebtekar

در همین رابطه روابط عمومی محیط زیست ایران نیز اعلام کرده است، یکی از قایق‌هایی که حامل ٩ نفر از اعضای هیات اعزامی بود، کمی پس از حرکت به داخل آب واژگون شد که خوشبختانه کسی آسیب ندید و همه سرنشینان از جمله معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست سالم به ساحل برگشتند.

روابط عمومی محیط زیست ایران همچنین اعلام کرده است، هم‌اکنون هیات به اهواز بازگشته و جلسه کمیته ملی گرد و غبار با حضور استاندار در استانداری تشکیل شده است.

تالاب هورالعظیم به دنبال مصوبه بهمن ماه دولت یازدهم برای مقابله با گرد و غبار و شاهد حذف موانع ورود آب بوده و هیات اعزامی خواستار بازدید از مناطقی شد که آبگیری در آن صورت گرفته است.

در اردیبهشت ماه سال ۹۳ نیز خودروی حامل معصومه ابتکار در راه جلسه هیات دولت در تهران تصادف کرد و او چند روزی را به دلیل مصدومیت بستری بود.

بیشتر بخوانید

معصومه ابتکار مصدوم و راهی بیمارستان شد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,