Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
با پرتاب خود از صحن مسجدالحرام

«خودکشی یک فرد آسیایی‌تبار در مسجدالحرام»

2015 June 11

خبر / رادیو کوچه

 

سخن‌گوی پلیس امنیتی مسجدالحرام گفته است که یک فرد آسیایی تبار مقیم عربستان سعودی با پرتاب خود از صحن مسجدالحرام خودکشی کرد.

وب‌سایت روزنامه «الریاض» عربستان روز پنج‌شنبه یازدهم ماه ژوئن، بە نقل از سخن‌گوی پلیس امنیتی مسجدالحرام گزارش داده است که: «یک فرد آسیایی‌تبار مقیم آن کشور، از فراز سازه‌های طرح توسعه مسجد در ضلع شمالی آن، خود را به پایین انداخت و در دم جان باخت.»

بنابه این گزارش، سرهنگ «سامح السمی» افزوده است: «منطقه‌ای که این فرد در آن سقوط کرد، در محدوده طرح توسعه این مسجد واقع شده است که هنوز برای ادای نماز آماده نیست.»

haj

به گفته این مقام پلیس عربستان، جایی که این شخص خود را به پایین پرتاب کرده، محدوده کارگاهی است و اطراف آن با موانع پلاستیکی حصر شده است و ماموران شرکت پیمانکار از آن نگهبانی می‌کنند.

سخن‌گوی پلیس امنیتی مسجدالحرام، درباره علت اقدام به خودکشی یا هویت فرد متوفی اطلاعاتی ارایه نداده و گفته است، جسد این فرد به مراجع مربوطه تحویل داده شد.

حدود چهار ماه پیش نیز، یک زن عمره‌گزار چینی با رفتن به طبقه فوقانی مسجدالحرام، به کمک صندلی از نرده‌ها بالا رفت و خود را به پایین پرتاب کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,